Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy 21 éves barátom.

A szüleink nem engedik hogy együtt legyünk és már nem bírjuk.

Ezért tervezzük hogy elszökünk.De ha én nem eröszakbol mentem hanem önszántamból és elmondom a rendőrségnek őt elvihetik?


2010. ápr. 10. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem engedik, hogy találkozzatok. De utcán, iskola után, ha "elmész a boltba" akkor találkozhattok. Csak nálatok nem tehetitek. És nagy gondok lehetnek egy 21 éves fejében ha egy 14 éves lánnyal így kiakar cseszni. Fogadjunk hogy azért a szüleid elé már nem merne állni, hogy elmondja nekik, hogy mindennél jobban szeret akkoris ha ők ezt megtiltják, és ha kell várni fog rád 10 évig is. (Ekkor már valószínűleg endedékenyebbek lennének egy fokkal) De ezt nem tette meg...
2010. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Ehelyett a rövidebb és egyszerűbb utat választotta, ami magába foglalja azt is, hogy elrontja a szerelme életét. Jó barát..
2010. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:

Bátyáim ne tudd meg mit csinálnának vele.

Ezért nem áll elé csak oda!!!!!!!!!!

Iskola után pedig nem tudunk találkozni mert még 8.-ba járok most fogok ballagni és itt a falunkba mindenki ismer engem is és a szüleimet is..

2010. ápr. 11. 19:22
 54/64 anonim ***** válasza:
Ha te vagy élete szerelme, úgysem felejt el négy éven belül.
2010. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel is ez volt. Akkor ő is 14 éves volt, elsős gimis. Még az utcára sem engedték ki egyedül (szó szerint) nemhogy barátja legyen. De persze lett, mert csak volt iskola, és a haza út is fél óráig tartott. A pasi egy hónap után elakart menni a barátnőm anyjához, hogy elmondja neki, hogy a világon mindennél jobban szereti. (Azzal a tudattal, hogy az anyja jobb esetben is rácsapta volna az ajtót) A vége az lett, hogy a barátnőm nem engedte meg neki, és szakított is vele mert annyira félt az anyjától. De tényleg, volt egy idő amikor még az iskolába is elkísérte, nehogy baja legyen. Szóval szerintem őt sokkal jobban tisztelte és értékelte a barátja mint téged. Ja még annyit, hogy nemhogy nem akarta elszöktetni, de megértette az anyját, hogy ennyire félti és hálás volt neki hogy így vigyáz rá. A pasi akkor 19 volt. Hát van egy kis különbség.
2010. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Fél hogy mit csinálnának vele? Na ezzel te is elárultad!! Mit érdekli ha agyonverik is ha rólad van szó??
2010. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
nem csak azért nem akar meghalni nem kéne kiforgatni
2010. ápr. 11. 20:39
 58/64 anonim ***** válasza:
Miért csak az én válaszoamt húztátok le?? Talán azért, mert kicsit nyersebben elmondtam a véleményem ennek az igen fejlett személynek? Nem kell virágnyelven beszélni vele, nem lehet valami finomlelkű, ha 14 évesen szökésen jár az esze... mellesleg más is megmondta, hogy igenis le van maradva, bár nem olvastam el minden kommentet, nem pusztán az ötlet vontam le a konzekvenciát, igenis a helyesírása és a stílusa is sokat elárul. Inkább nem részletezném, rémes. A véleményem még mindig tartom, ne szökdöss, a te érdekedben írtam, mégha ezt most nem is hiszed el, vagy akár mások sem, mégis mit akarzs, 14 évesen megszökni az első hapsival, ennyire legyél már igényes! 21 évesen te meg majd azt veszed észre, hogy ott állsz iskolázatlanul három gyerekkel egy alkoholista férj mellett, aki mellesleg iszik és ver is...Ezt akarod??
2010. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:

*nem pusztán az ötlet miatt-

mielőtt valaki belekötne

2010. ápr. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

*válaszomat

*akarsz

-siettem

2010. ápr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!