Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy 21 éves barátom.

A szüleink nem engedik hogy együtt legyünk és már nem bírjuk.

Ezért tervezzük hogy elszökünk.De ha én nem eröszakbol mentem hanem önszántamból és elmondom a rendőrségnek őt elvihetik?


2010. ápr. 10. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Nincs saját lakása, vagy nem méltat arra, hogy odavigyen?
2010. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 A kérdező kommentje:
nincs saját lakása..és igen is szeret
2010. ápr. 10. 22:33
 43/64 anonim ***** válasza:
Okosabb nők a férjüknek sem szolgáltatják így ki magukat. Várjátok meg, amíg önállóak lesztek.
2010. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
Szeret persze, akkor nem várt volna rád ennyit. Viszont biztos vagyok benne hogy nem azzal az igazi szeretettel. Csak gondolkodj el rajta. Nem a te érdekeidet nézi. Pl vegyük a szüleidet. Ők még ha szigorúak is teljes szívből szeretnek, és azt adják neked ami a legjobb.És sokszor a saját kárukra. Sok szülő nem eszik, hogy a gyerekének legyen. Ellenben a te barátod tudja, hogy neked ez rossz lenne (főleg 14 évesen) mégis menni akar,csakhogy neki jó legyen. Nem azt mondom hogy nem szeret,mert akkor leszarna nagy ívben. De ez nem az igazi szeretet. Majd később rájössz.
2010. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
És igen igaza van az utolsó előttinek, teljesen ki lennél szolgáltatva neki. Mivan ha egy kis veszekedésetek lesz? Azt kell csinálnod amit ő mond. Azt hiszed össze házasodtok? Ha mégis össze vesztek hova mész? Csak rá lennél utalva.
2010. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
hm..
2010. ápr. 11. 10:31
 47/64 anonim ***** válasza:
Jó most nem hiszel nekünk. De gondolkodj már el rajta, hogy rajtad kívül mindenki ugyanazt mondja. Még egy felnőtt nő sem szolgáltatja ki magát egy pasinak (pedig igen, ő is szereti)nehogymár te ezt 14 évesen megtedd.
2010. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 A kérdező kommentje:
JÓ, mert sok mindenben igazatok van, nagyon sok mindenben.De ezt senki nem éli át csak mi.
2010. ápr. 11. 19:07
 49/64 anonim ***** válasza:
Minden szerelmes egy misztikus tudás birtokosa, amit senki más nem érthet meg, legfeljebb azok, akik rábólintanak a véleményükre.
2010. ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:
Hmm..Igaz!!!:)
2010. ápr. 11. 19:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!