Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Elszökés:ilyenkor elvinnék?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és van egy 21 éves barátom.

A szüleink nem engedik hogy együtt legyünk és már nem bírjuk.

Ezért tervezzük hogy elszökünk.De ha én nem eröszakbol mentem hanem önszántamból és elmondom a rendőrségnek őt elvihetik?


2010. ápr. 10. 15:37
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
70%

14 éves vagy te jó ég! lesz majd más pasid, ne egy ilyennel legyél már! elszköni! hah!

hát te bolond vagy. nameg gondolom buktál is párszor ha még mindig járNÁK - ot és hasonlükat írsz -_-

faszom a sok köcsög emosba 'jaaaj ilyen oylan szar az életem elszökök...' ohmg.

2010. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de érdemes ennyit vállalnod egy fiúért, aki 21 évesen Veled, egy 14 éves lánnyal jár? Hogyhogy nem talál magának a korosztályából? Nem furcsa? Biztos vagyok benne, hogy többet ártanál magadnak egy ilyen szökéssel. Képzeld el a szüleid helyzetét: felneveltek, etettek, ruháztak, ha beteg voltál ápoltak...stb, és erre ez a hála? Biztos, hogy nagyon fájna nekik ez a lépésed, és egész életetekben ott lenne ez a bélyeg a szüleiddel való kapcsolatodban. Azt miért nem írtad le, hogy a szüleid miért tiltanak tőle? Talán az általam fentebb leírtak miatt? Nem csodálom! Ne csinálj ostobaságot, gyerek vagy még!
2010. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
Őszintén, én se engedném a 13-14 éves gyerekemnek,hogy egy 20-21 éves pasival járjon.20/L
2010. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

hát nap mint nap ledöbbenek azon, hogy mik vannak...figyelj...az egyik válaszadó nagyon jól leírta...21 évesen az a fiú ha nem kapott mást csak egy 14 évest aki pattan neki mindenre, akkor gondolkozz, hogy mire kellesz neki? Gondold el még 4 év mire 18 leszel addig még milyen sok idő van...ő akkor már 25 lesz...szerintem ülj le beszélj a szüleiddel, hogy miért ellenzik a kapcsolatot? (mondjuk szerintem elég nyilvánvaló) ha mindenképp "pasi" kell akkor keresgélj a korosztályodból valakit...de legyen most az első a tanulás...nem viccből mondom 4-5 év múlva ha nem akarod verni a falba hallgasd meg miket mondtunk...

Nekem sincs sok élettapasztalatom, de becsület bezárnám a gyermekemet az iskoláig is kocsival hordoznám ha 21 évessel akarna leállni 14 éves létére. és a fiúval is beszélnék...ebben az életkorban neki teljesen más igényei vannak...minden téren...érdeklődés...kikapcsolódás...szex és millió más dolog. Pár év múlva aktuális a családtervezés, hol vagy te még onnan? gondold át, és mérlegelj...de szökni ne szökjetek mert előkerültök és megütitek a bokátokat...

a barátod mit szólt a szökéshez? Ha nem akart lebeszélni, akkor az is egy útmutató, hogy mennyire felnőtt, felkészült, értelmes emberrel van dolgod...

19_L

2010. ápr. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

16.20


te engem ne nagyon provokálj mert nem lesz jó vége kíváncsi lennék rád, és ki emos?? maximum te.....nagyon közel áll tőlem...!!!biztos te buktál meg, + anyád..


A többieknek pedig köszönöm,elgondolkottam rajta!

De biztos , hogy nem a sex végett kellek neki , mert 1 és fél éve együtt vagyunk tud rólam mindent és egyáltalán nem sietett.Nagyon szeretjük egymást.

Másrészt a szüleim meg azért nem engedik mert olyan felfogásuk hogy nekem nem lehet senkim 18 éves koromig..stb..stb...

2010. ápr. 10. 20:48
 36/64 A kérdező kommentje:
nem közel..messze..csak már ideges vagyok!
2010. ápr. 10. 20:48
 37/64 anonim ***** válasza:

1. Ha függnöd kell valakitől, inkább a rokonaidtól. Vannak, akik az összeköltözés után jönnek rá, hogy nem a másik az igazi.

2. Én nem vennék komolyan egy olyan felnőttet, akinek egy általános iskolás a szellemi társa, még ha abban a korszakban is vagy, amikor nagyon érettnek tartod magad a környezetedhez képest.

2010. ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a véleményem, hogyha annyira szeretne, akkor neked csak a legjobbak akarná. Tehát nem engedné, hogy 14 évesen elszökj és elb*szd az életedet. Csak a saját igényeit nézi, hogy neki jó legyen. Ha igazán szeretne és tisztelne, akkor akármilyen szar lenne neki, nem engedne el, mert akkor azt nézné, hogy neked mi a legjobb.
2010. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
Pl az én barátom önként felajánlotta (amikor hülyeséget csinált) hogy nyugodtan pasizzak, nézzek szét a normális pasik között, és ha akarok szakítsunk. És ezt olyan nagy bőgés közepette mondta, hogy alig bírtam kivenni a szavait, így még embert nem láttam sírni. És ez az igazi szeretet, amikor a másiknak a legjobbat akarod mégha te bele döglesz is. A barátodon nem látom ezt. Pedig 21 évesen biztos tudja, hogy felelőtlenség lenne elszökni.
2010. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Amúgy 14 évesen még nem láthatod át ezt a helyzetet. Mi is amikor a barátnőmmel 14 évesek voltunk, elakartunk menni Pestre bulizni (titokban) és valami aluljáróban akartunk aludni. A végén egy másik nagyvárosba mentünk, de ott kidobtak minket a discobol mert a barátnőm részeg volt nagyon, és télen a buszmegállóban kellett várnunk 6 órát. Na mostmár ilyeneket biztos nem csinálnék. Hidd el, ha most nem mész el, később röhögni fogsz magadon hogy ilyet megakartál csinálni.
2010. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!