Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen gyorsan megy a váltás?...

Ilyen gyorsan megy a váltás? 1 hete még a feleségével élt ma meg már kapcsolatban mással

Figyelt kérdés
2016. máj. 22. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Ma veled, holnap meg más.
2016. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Te melyik vagy?
2016. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy hete is már bőven kapcsolatban volt mással, csak nem élt vele.
2016. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

bővebben? úgy szeretem az ilyen kérdéseket. idehánysz két mondatot és erre válaszoljunk.

kiről van szó? a feleségével milyen volt a kapcsolata?kivel van most? mióta ismerik egymást? stb

amúgy én azt tartom helyesnek,hogyha nem megy a házasság, nem akarjuk folytatni,akkor előbb elválunk és utána ki-ki megy a maga útjára,új kapcsolatba. de előbb mindenképp elválunk

2016. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
És neked ehhez mi közöd van?
2016. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omba ***** válasza:
Szerintem sem az elmúlt héten kezdődött az az új dolog.
2016. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem megy ilyen gyorsan a hivatalos válás. De ez nem jelenti azt, hogy nem mehetnek el a felek máshova/mással lakni. Nincs olyan törvény, hogy tilos elköltözni amíg nincsenek aláírva a papírok. Egy válás vita esetén hónapokig is elhúzódhat.
2016. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a volt férjem csinálta így. van, akinek ez nem probléma.
2016. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!