Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok a helyemben?

Mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap párom kapott egy e-mailt egy nőtől/lánytól/.A levél így kezdődött -szia ismerős,régen írtam...A lényege az volt hogy valami képfeltöltő oldalon látott a lány egy képet és azt kérdezte meg hogy nem-e párom van rajta.Mellékelt címet is de nem található azon a címen semmi.Legalábbis nem tudjuk megnyitni.A végén úgy köszönt el hogy puszi.

Még mielőtt bárki megszólna ,nem titokban néztem meg az üzijét hanem pont "rosszkor "léptem be a szobába és már nem volt ideje kilépni.Rákérdeztem, tagad,azt mondja nem tudja ki ez a nő,meg hogy nem is érdekli.Ti hinnétek Neki?


2010. ápr. 10. 07:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Igaz,ez már mánia a mai fiatal nőknél,hogy a párjuk megcsalja őket."

Ha nem adnának rá okot...

2010. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez valószínű csak egy vírus.

Párom kapott egyszer egy levelet. Valami baráti társasággal összejött (már ekkor néztem, mert ilyen nevű ismerősei nincsenek) és írják neki, hogy de jó volt együtt lenni, kár, hogy a Móni nem jött veled (engem is így hívnak). Na itt már kezdtem furán érezni magam, hogy elment valahova a régi ismerőseivel és nem is mesélt róla semmit?

Olvasom tovább a levelet, és akkor neki áll az "ismerős" ajnározni valami terméket. Ó, na mondom, reklám levél, de pont a sorsnak köszönhetően az én nevemmel. :D

Vannak ilyen véletlenek, spamek, meg vírusok, kicsit járj utána és nem érhetnek meglepetések. :)

2010. ápr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Igen valami Niki.Vírusirtónk van,a többivel meg nem foglalkozom.Igen írtam is hogy vannak gondjaink és sajnos én sem vagyok hibátlan, de az vesse rám az első követ aki tökéletes.Alapból nem vagyok féltékeny tipus de ez most furcsa volt.Mármint ahogy lereagálta.Ezért válni nem fogok,mégcsak veszekedni se,márcsak a 4 gyerek miatt sem.Az egy kicsit megnyugtató hogy más is kapott ilyet,és a képet sem találom.Mégegyszer köszi mindenkinek!
2010. ápr. 10. 09:07
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Higgy neki! Pont most kaptam én is egyet, kb két perce olvastam el. Ugyanezzel a szöveggel.

Ez a szövege:

Szia kedves ismerös.

Rég irtam már bocsi, sokat dolgozok mostanába. Csak szólni akarok hogy mintha téged láttalak volna feltöltve egy oldalra.

Ezt a képet te töltötted fel magadról?


[link]


Puszi: Niki

2010. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne ezen törd a fejed, hanem inkáb a valós problémán, amit írtál, hogy sajnos mostanában nem úgy működnek a dolgok, ahogy kellene, hogy működjön. Mert így rohantok abba az iránba, hogy előbb utóbb megjelenik egy hús vér Niki.
2010. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is küldtek személyre szóló üzit, meg is lepődtem, az volt a lényege, hogy én vagyok-e a képen? Nem én voltam természetesen , vmi reklám volt....Úgyhogy emiatt ne aggódj.
2010. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Maximum a számítógép miatt aggódhatsz, ez valóban egy vírusküldő üzenet.
2010. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Épp egyik nap kaptam egy ehhez nagyon hasonló vírusos üzenetet. Nekem is ez volt a szöveg, és hogy látott rólam képet, volt link is, amire persze nem kattintottam rá, mert szerintem ez benne a trükk. Végén puszi, meg minden. Persze nem ismertem a nevet, aki írta. Szépen kitöröltem az egészet.

Szerintem ez ugyanaz lehetett.

2010. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!