Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnátok a helyemben?

Mire gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap párom kapott egy e-mailt egy nőtől/lánytól/.A levél így kezdődött -szia ismerős,régen írtam...A lényege az volt hogy valami képfeltöltő oldalon látott a lány egy képet és azt kérdezte meg hogy nem-e párom van rajta.Mellékelt címet is de nem található azon a címen semmi.Legalábbis nem tudjuk megnyitni.A végén úgy köszönt el hogy puszi.

Még mielőtt bárki megszólna ,nem titokban néztem meg az üzijét hanem pont "rosszkor "léptem be a szobába és már nem volt ideje kilépni.Rákérdeztem, tagad,azt mondja nem tudja ki ez a nő,meg hogy nem is érdekli.Ti hinnétek Neki?


2010. ápr. 10. 07:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hinnék.
2010. ápr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
Egy kapcsolat csak akkor működőképes,ha van bizalom! A felesleges féltékenykedés tönkre teheti.Igaz,ez már mánia a mai fiatal nőknél,hogy a párjuk megcsalja őket. Nem gyanakodni kell,hanem a problémákat megbeszélni egymással,és akkor a kapcsolat is jó lesz.
2010. ápr. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
18 éve élünk házasságban.Én 38 éves vagyok.Mostanában sok minden megváltozott köztünk.Sajnos!A megbeszélés nem rajtam múlik,én próbáltam de akkor leordítja a fejem hogy hülye vagyok és hogy ne foglalkozzak ilyennel.Általában így reagál le mindent ami számára kényelmetlen.
2010. ápr. 10. 07:29
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ismeri is a lányt, se lehet semmi különös. Az már nagyobb gond, hogy nem figyel Rád és így viselkedik Veled. Kérd meg, hogy üljetek le beszélni, mert úgy érzed valami megváltozott köztetek és félsz, hogy rámehet a kapcsolatotok. Ha ennek ellenére sem akar beszélgetni, próbálj közös ismerőstől segítséget kérni, hogy beszéljen vele.
2010. ápr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
szerintem hihetsz neki. interneten elég gyakori hogy sokan ismeretlennek is puszival köszönnek el.
2010. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

az én párom egyszer kapott egy olyan üzit iwiw-en a falu egyik ribijétöl aki általánosban osztálytársa volt hogy : Szia aranyom,hallom külföldön dolgozol ha tudsz valami melót szólj. köszi puszi

Én olyan mérges lettem ,de nem a férjemre hanem a nőre..tudja hogy nős meg minden és ilyeneket ír.mert nekem nem azzal volt konkrétan bajom hogy mért ír neki holott az is hülyén jön ki mert nem beszéltek kb 15 éve de engem igazán a szia aranyom hozott fel.olyan mérges voltam akkor értem haza éjjeles műszakból és megnéztem az iwiw-einket.mert páromét is én nézem...ö kért meg mert ö nem foglalkozik vele.ráadásul aznap még kaptam én egy képhez hozzáoszlást amin a párom van egy másik libától hogy milyen cuki azon a képen.na mondanom se kell én korán reggel utáltam mindenkit.kivétel a páromat mert maximálisan megbízok benne és tudom hogy sosem csalna meg.csak én alapbol kicsit féltékeny vagyok de én inkább a nőktől féltem a férjem.szóval az tuti hogy ö nem fog leszóltiani meg kezdeményezni senkivel de én már a gondolattól is rosszul vagyok ha valaki ki kezdene vele.bár tudom hogy nem menne bele a párom de akkor is idegesít!

szerintem 18 év alatt meg ismerted annyira hogy tudd képes lenne e megcsalni vagy nem..és ha ezzel tisztában vagy akkor annak alapján tudsz cselekedni.

de szerintem egy az üzenetes dolog nem utal megcsalásra amit a férjednél láttál.

2010. ápr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Á hagyd el még tavaly a Norephyles oldalon, persze a férjem és én is bevagyunk jelentkezve meglepetés ért minket. Elsőnek őt! Valahonnan Tanganyikából, a másik meg Kínából bejelölte a férjemet, hogy randit szeretne tőle, mindketten 20-24 évesek voltak, a férjem 44. Mivel ő külföldön dolgozik, bolhát ültetett először a fülembe ez a két r....c, hogy a fenéből ismerhetik ők az én férjemet. Mert randi, stb, később komolyabb kapcsolat is lehet, írták. Abszolút nincs titkunk egymás előtt ő is bármikor megnézheti az én dolgaimat, meg én is az ővét. És mondtam neki drágám, valami két ribi rádhajtott. Azt mondta válaszoljak én ő helyette, mert tudta én ékesszólóan tudok ám az ilyeneknek válaszolni. Válaszoltam is ékesszólóan. Csak annyit úgy kezdtem én vagyok a kedves feleség.......stb. Na ezerrel jöttek az elnéző válaszok. Az semmi az eset után meg nekem írt egy faszi, az meg Franciaországból. Jelzem fotóm sem volt még akkor ezen az oldalon. Hogy én milyen gyönyörű vagyok, randizhatnánk, na azt is elküldtem melegebb éghajlatra. Kedves kommentelő valami valóban nem oké a házasságotokkal. Alapból van valami viszály közöttetek, jó lenne ha a férjed nem venné le a fejed, mert az kiabál, akinek a háza ég!
2010. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem higgyél neki,én is kaptam már ilyen emailt,és a férjem is,mondjuk én nem nyitottam meg a küldött linket,mert szerintem virus volt.Ne foglalkozz vele,nem tudom miért küldözgetnek ilyeneket,de mondom én is kaptam már,pedig nő vagyok.
2010. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Ez az egyik leggyakoribb virusküldési módszer - vagy régen látott ismeröként ír, ismeretségkeresö oldalról ir és küld magáról képet, megcsalta a partnere és a mellékletben van a bizonyiték, a közös nyaralásról/hétvégéröl/kiküldetésröl küld képet, stb.


Ha ennyire nem bizol a férjedben, akkor ne csodálkozz, ha idövel máshoz megy megértést keresni. Ha te már ennyi miatt nem hiszel neki, akkor ott valami nagyon nagy baj van a részedröl!!!!

2010. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
80%

Szia!

Emiatt nem kell aggódnod!

A nő neve fogadjunk: Niki volt méghozzá takács vagy milyen!Ez egy ilyen hülye körlevél szerű!Nekem is elküldték,pont ma!Ne izgulj!

2010. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!