Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vàrnak el a férfiak...

Mit vàrnak el a férfiak a nöktöl 35 felett?

Figyelt kérdés
Milyen a tökéletes vagy majdnem tökéletes nö? Külsöre és belsöre...
2010. ápr. 9. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A férfi vagy a nő van 35 felett? VAgy mind ketten?
2010. ápr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

35 pasi vagyok.

térdelek előtted,légy önmagad!!!

de a kérdésed annyira nyitott,hogy ahány ember annyi válasz.

jó,alap az ápoltság meg az őszinteség de nem akarok senkit

közhelyekkel bombázni....

2010. ápr. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
35/N 37/F csak ugy àltalàban gondoltam...igaz mint ahogyan pl.: nagy K..va az àgyban ,tündér a konyhàban..ez tényleg igy van??
2010. ápr. 9. 20:48
 4/12 anonim ***** válasza:

Mit várnak el? Külsőre azt, hogy 25-nek nézzen ki, belsőre pedig, hogy egy 45 éves tapasztalatával és eszével rendelkezzen.


Viccen kívül: az elvárások általában az együttélés alatt változhatnak, nagyon sokat elnéz egy ember a társának, ha szereti.

2010. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Embere válogatja. Vannak, akik megelégednek azzal, hogy a nő önzetlen, őszinte, becsületes, lelkiismeretes, felnéz a férfira, hagyják, hogy a kapcsolatban a nő nő legyen, a férfi pedig férfi, kommunikálnak egymással, megbeszélik a problémáikat, támaszai egymásnak, segítőtársai, barátai. Elfogadják egymást, segítik egymást a nehéz helyzetekben, de együtt is örülnek.

Szerintem fontos, hogy a nő tudjon és szeressen főzni(még ha a férfi szeret is a konyhában sertepertélni), így legyen jó vendéglátó, háziasszony.

A intimitás igénye és fontossága a két félen múlik.

Lehet, hogy már így is sok klasszikus jelzőt írtam, de a kedvesség, szeretet, odaadás, segítőkészség, stb. nálam alap a nőnek és a férfinak is.

Az optimális talán - Karinthy szavaival - , ha mindkettő mást akar. A férfi a nőt, a nő a férfit.

26 L

2010. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

második vok.

ez is egyén függő,az a lényeg ,hogy csak olyat adjak ki magamból ami őszinte,és csak ezt várom el a páromtól.ebben a korban nincs időm,energiám hazudozni,megjátszani magam stb.

szóval csak őszintén ,ha tényleg kívánod a szexet és benne vagy sok mindenben akkor csináld de ha nem akkor nem.

a rend fogalma is mindenkinek mást jelent,az a lényeg legyetek boldogok úgy,hogy ne kelljen föladni önmagatokat (természetesen kompromisszumot kell kötni de mindezt egy egészséges határig)

2010. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mindenki annyit várjon el a másiktól amennyit maga is képes teljesíteni..


Egyébként mindenki elsősorban önmagáért él..

2010. ápr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk hogy lehetőleg a harmincon felüli nők elkerüljék őket.

Vagy legalábbis nézzenek ki 17-nek.

2010. ápr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem régen rosszul kezdődik egy kapcsolat, ha az elvárásokról szól, illetve szorongásokat ébreszt Benned. Persze ezt most nem tudhatom, lehet, hogy a pasi teljesen odavan érted,és csak Te találod ki ezeket a félelmeket! :) Attól, hogy 35 éves vagy, netán gyereked is van, nem kell értéktelennek érezned magad, mert semmi okod rá! És ne is közvetítsd ezt a külvilág felé, hogy nem bízol magadban, mert nem vagy 20 éves...

Szerintem nincsenek korhoz köthető elvárások, az emberek különbözők. A pasik közül se mindenkinek az a célja, hogy a felesége 20 éves, prostituált, szobalány és szakács legyen egy személyben. Azt a hülye szólásmondást felejtsd el! Az élet nem sztereotípiákból áll!

Konyhatündér? Hát érdekes,mert sok konyhatündértől is elváltak már, úgyhogy nem biztos, hogy a férfi feltétlen kiszolgálása a titok nyitja. A szex meg az élvezetről szóljon, ne a kiszolgálásról, csak azt tedd, amihez kedved van, akárhány éves vagy, ha 18 vagy 50 lennél, akkor is ezt mondanám!

Hypathia

2010. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Persze, ilyenkor mind azt írja, hogy huszonéves barátnőt akar, de nagyon kevés az a férfi, aki komolyan is gondolja egy huszonéves nővel. Ők mondjuk általában idősebbel sem, de én például huszonéves vagyok és nő és nem sok olyan idősebb férfivel társalogtam eddig, aki komolyan is gondolta a dolgot. Egyébként nagyon bánom, mert nekem meg csak az idősebbek "tetszenek".


Kérdező! Légy önmagad, szeresd magadat, őt és a környezeted, akkor tiéd a világ :):)

2010. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!