Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A volt férjemmel van egy közös fiunk (6 éves) és most 3 napot volt nála, amúgy velem lakik. Mindig rocker volt és most a gyereket is próbálja átalakítani, zselézte a haját (mondjuk az lehet, hogy nem ő volt mert a fiamnak tetszik az olyan haj..:D) fekete ruhákba öltözteti meg ilyenek. De ez még semmi...ma mentem vele a boltba és egy csapat férfi volt ott és kezeltek vele :O megkérdeztem, hogy honnan ismeri őket és kik azok, azt mondta, hogy "apu barátai" és elmondta a nevüket is. Hát én csak néztem..aztán hazajöttem és felhívtam az apját, azt mondta, hogy tetszik ez a stílus a gyereknek.

Szerintetek?


2010. ápr. 9. 16:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem róla hogy jófej apuka lehet :D Enyém mindig is rühellt emiatt a stílus miatt pedig már nem tegnap kezdtem és nem divatból. (Azért a bakancs sem olyan durva :D bár azért 6évesen én se hordtam :D)


Amúgy nem kell parázni miatta. Ez csak móka :) A gyerek is jól érzi magát. Egy gyerek sem szereti azt csinálni amit rákényszerítenek. Szóval valószínűleg neki is tetszik a téma. Az meg, hogy 6 éves és utánozza az apukáját teljesen rendben van. Ilyen idősen szinte mindenki az apukájára akar hasonlítani. 16/l :)

2010. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem nincs vele semmi bajom. Amúgy tetszik neki, nem erőlteti rá. Megengedném neki, hogy úgy is járjon, engem nem zavar csak ne durvuljanak el a helyzetek. Csak a véleményetekre voltam kíváncsi. Az apjával még mindig jóban vagyok csak valahogy nem ment ez az együtt élés. :)
2010. ápr. 9. 17:51
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi rossz:) Idővel úgy is eldönti hogy milyen stílust választ.
2010. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
30
2010. ápr. 10. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!