Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

A volt férjemmel van egy közös fiunk (6 éves) és most 3 napot volt nála, amúgy velem lakik. Mindig rocker volt és most a gyereket is próbálja átalakítani, zselézte a haját (mondjuk az lehet, hogy nem ő volt mert a fiamnak tetszik az olyan haj..:D) fekete ruhákba öltözteti meg ilyenek. De ez még semmi...ma mentem vele a boltba és egy csapat férfi volt ott és kezeltek vele :O megkérdeztem, hogy honnan ismeri őket és kik azok, azt mondta, hogy "apu barátai" és elmondta a nevüket is. Hát én csak néztem..aztán hazajöttem és felhívtam az apját, azt mondta, hogy tetszik ez a stílus a gyereknek.

Szerintetek?


2010. ápr. 9. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát nézd, ha a gyereked semmi rosszat nem csinált, tehát nem öltözött rosszul attól, hogy feketébe, akkor nincs gond vele :):) Nekem ebből a történettől mosolyognom kell, de nem gúnyból, hanem szerintem aranyos :):) Apuka kisfia hajzselézés :D Tényleg nagyon aranyos :):)
2010. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
egy 6 éves gyerek nem fogja magától zselézni a haját, és nem fog feketébe öltözni... a volt férjed bohócot csinál a gyerekből! (a rockerség nem divat, hanem egy életfelfogás, életérzés) ha csak ezeket csinálják, ez még önmagában nem probléma, csak figyelj oda, és ne hagyd elfajulni a dolgokat!
2010. ápr. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jópofa!:D Ki mást utánozna... Ő az apja, nem? Ha téged ez zavar, ezentúl küldd az apját a szülői értekezletekre:DD
2010. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
ajj dehogyis. A férje felnőtt ember csak nem csinál már marhaságokat. Kicsit vagányabb lett a gyerek, aki látszólag ennek örült :):) Én nem látok ebben semmi tragédiát :):) Ha majd bakancsban meg feketére festett körmökkel megy haza a gyerek, akkor kell aggódni, de szerintem addig abszolút aranyos :)
2010. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem Te keresed, hogy mibe köss bele.

Bocs, de te kérdezted a véleményünket, az enyém pedig ez.


Miért baj az, hogy ha az apjával van, akkor poénból bezselézik a haját??? Mi is szoktuk, a párom fia is 6 éves.


Miért baj az, ha szintén poénból feketébe öltözteti??

Jobb lenne pl a rózsaszín?


Miért baj az, ha az apjával van, akkor találkozik más emberekkel is??

Ha veled van akkor is találkozik a te barátaiddal, nem?


Szándékosan fogalmaztam sarkosítva, mert talán így értehetőbb, amit mondani szerettem volna.

2010. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:08

Egy 6 éves gyerek sok mindent csinál már!

nem fogod elhinni de az én fiam is amikor 6 éves volt utánozta az apját.Bizony zselézte a haját,mert látta,hogy az apja is ezt csinálja,és ő is vagányan odament a felnőttekhez kezet rázni....Nincs ebben semmi baj...örülj neki,hogy nem mást csinál...Majd idővel úgyis megváltozik hiszen előfog jönni a saját elképzelései a világról...

2010. ápr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Hát az ilyen "öreg rockerektől", akik túl a 30-on 40-en még mindig úgy viselkednek, mint vmi kamasz, kiráz a hideg.Nah de mindegy,legalább foglalkozik vele, habár ez inkább önzőség, h egy 6 évest beöltöztet a saját ízlése szerint, mint valami játékot...aztán meg dicsekszik a haveroknak, h nézzétek a kisfiam már milyen kemény rocker blablabla....nem is nagyon csodálom, h elváltatok :DD

25/F

2010. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én 6 éves gyerekemre,ha valamilyen ruhát nem akar felvenni,rá nem tudja adni senki!
2010. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a gyereknek is tetszik a dolog, akkor jópofa, és ártalmatlan! Önbizalmat ad neki az is, hogy a társaság befogadja (kézfogás) és attól, hogy gyerek, nem nézi le, hogy te még egy kis sz.r vagy - ezzel sztem semmi baj nincs! És miért ne szoktathatná rá kiskorától a jó zenére? Nevelje inkább divatmajom diszkósnak? (Amúgy ha megnő, úgyis választhat a gyerek mást is, ha akar - ha nem, az mondjuk gáz.) Én bírom, ha metal koncerteken lelkes gyerekeket látok a lelkes szüleikkel! Meg azt is, ha konszolidált külsejű szülő annyira elfogadja a gyerekét, hogy tiltás helyett inkább elmegy vele egy ilyen koncertre -ilyet is látok néha, és tök jó! :)

u.i.: A zselézett hajnak semmi köze a rockerséghez, a rockereknek hosszú hajuk van, vagy ha rövid, akkor sem zselézett!

2010. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Amúgy hány éves vagy? Csak mert ismered ezeket az MSN- es izéket :) . (PL: :O, :D)
2010. ápr. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!