Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek higgyek neki?

Szerintetek higgyek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lehet úgy érzte neki ezek valós problémák, olyanok amiket veled nem tud/nem akar megbeszélni.

De most te is itt teszed fel a kérdést, ahelyett, hogy vele beszélnél őszintén.

2010. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Meg beszéltünk mindent és azt mondta hibázott mikor ilyen hazugságokat írt rólam csak nem tudta hol levezetni azt, hogy meg vert és szeretet volna elmenekülni és úgy gondolta hazudik egyet, hátha valaki meg érti, hogy miért csinálta. Amúgy most minden jó és tökéletes és nagyon szeretem még ha hibázott is.Amúgy nagyon sokat szoktunk beszélgetni és jól ki is jövünk egymással csak hibáztunk, de gyerek mellet nem lehet annyira eljárni szórakozni már mint rég, főleg úgy hogy nincs kire hagyni.De most már szerencsére meg értette ő is. Amúgy meg egy kedves ember nagyon.Csak nehéz anyagi világban élünk azt hiszem és ezt mind a családok és a szegényebbek szívják meg. Ezért mennek szét családok.
2010. ápr. 9. 19:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! A párod menekül a problémák elől. A menekülést a hazugságokba bújva teszi. Ha jól értem még meg is ver. Remélem nem értettem félre.

Lehet megbocsájtani. Szép erény. Lehet többször elnézni dolgokat. DE határokat is kell húzni. Remélem sikerülni fog. :)

2010. ápr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

KEVESET foglalkoztok a gyermeketekkel! Ez az én véleményem.

Úgy látom minden b@romságra van idő, csak a gyermeknevelésre nincs. Illene ezen változtatni, nem egymást tépni, hanem a gyerekkel foglalkozni.

2010. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
22:57 Ezt honnan vetted? Ki mint él úgy ítél! Vacak az élet, ugye? :(
2010. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A kislányunkkal nagyon sokat is foglalkozunk, és nagyon boldog kiegyensúlyozott kislány és nagyon szeretjük, itt nem a gyerek a probléma.
2010. ápr. 11. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!