Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek higgyek neki?

Szerintetek higgyek neki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Segítséget szeretnék kérni, szerintetek szeret engem a férjem, ha ilyeneket ír rólam, ami nem igaz, nem szolok az életébe soha, nagyon sokszor meg vert mert nem rá költöttem a pénzünket ha nem kajára meg a kicsire és a számlákra. Most meg, hogy rá találtam erre amiket rólam írt itt le azt mondja, hogy szeret csak ki volt és emiatt irt rólam szörnyűségeket, mert azt mondtam neki, ha ő ezt gondolja rólam amit le irt akkor tényleg váljunk el. De azt mondja nem akar mert szeret és nem tudna élni nélkülem. Csak amit írt rólam ebből egy szó sem igaz. Nem értem miért irkált rólam ilyeneket, ha meg most sír, hogy maradjunk együtt mert szeret és nem akar mást. Ezeket írta rólam: A kérdező kommentje: Sajnos itt már eldurvult a helyzet eléggé. Durva vitatkozások meg minden, és áááá van egy gyerekem is akit imádok, de én ezzel a Nővel tudok tovább élni és Ő sem velem jaj Iste, azt hittem ilyen csak a filmekben van. A kérdező kommentje: Teljesen elfogytam magam lenni mellette. Teljesen felőrült, láncra kötött, pedig a lánybarátaim főnyereménynek tartottak, mégis ez van, az is vita tárgya ha már az iwiwen egy ismerősöm lány képét megnézem. Én zt nem játszom tovább. Egyszer ordít máskor sír hogy mi lett. Ez már sokszor meg volt nekem elég.
2010. ápr. 9. 14:23
 2/16 anonim ***** válasza:
...? A fordítást is, légy szíves...
2010. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hűhha!
2010. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bocs, de olyan összefüggéstelenül írsz, hogy nehéz követni a mondanivalódat. Nyugodj meg, és veselkedj neki még egyszer, mert így nem fogsz túl sok értelmes választ kapni...
2010. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Először is, kérlek, nézz magadba. Most teljesen őszintén valld be magadnak, hogy Te ebben a szituációban valóban nem vagy hibás. Ha ezt igaznak érzed, akkor kérlek olvass tovább.

Én ebből a következőket szűröm le: a férjed valószínűleg zsugori, a pénz szerelmese. Durva, és hazug, egyszerűbb neki megfélemlítenie téged, sarokba szorítania, megvernie, egy átlátszó indokkal levezetnie rajtad a feszültségét. Te, aki a gyermeke anyja, az ő felesége vagy, nem ezt érdemled. Vannak jogait, elképzeléseid, álmaid a jövőről, nincsen szükséged fájdalomra és szenvedésre. Hidd el, hogy nemcsak a saját, hanem a gyermeked érdekében válj el, mert a megbeszélés nem fog segíteni. Kényelmes számára a helyzet, hogy van egy nő, aki neveli a gyerekét, eltartja őt, főz rá, és kiszolgálja, nem akarja vállalni a tetteit, mikor esetlegesen elváltok, mert lehet, hogy kitálalnál másoknak arról, hogy miért döntöttél a válás mellett, és ez számára kínos lenne. Az ilyen emberek mindenre gondolnak. Hagyj egy kis időt magadnak, amikor gondolkodhatsz a dolgokon, és eldöntheted, hogy szükséged van-e erre... Én mindenesetre sikert kívánok neked, és ne törj meg előtte, ne hagyd, hogy bántalmazzon, állj ki magadért, és védd az igazadat! Nő és anya vagy, aki büszke arra, hogy nem alázkodik meg ennek a férfinak! :)

2010. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tényleg az a kérdés, hogy szeret-e?? Részemről nem szeretnék olyan emberrel együtt élni, aki megver, nem felelek meg neki, és ilyen véleménnyel van rólam!! Aki szereti a másikat, nem így mutatja ki...

Persze azért megpróbálhatsz megbeszélni dolgokat, de az a megverés...Hát nem hinném, hogy egy nőnek mindent el kellene tűrnie!

2010. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Emlékszem a férjed kérdésére.

Szegény (?) nagyon megtörtnek tűnt és nem keveredett ellentmondásba önmagával.

Szerintem fifti-fifti. Mármint a hibásságotok aránya.

Beszélgessetek többet, legyetek kettesben is.

Érezze, hogy férfi és te érezd, hogy nő vagy.

Ha nem sikerül akkor lehet tényleg jobb ha elváltok.

2010. ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valaki belinkelné a férje kérdését? Így komolyan nem értem a sztorit.
2010. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 9. 14:50
 10/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha kicsit zavaros voltam, csak nem tudom hogy hihetek e férjemnek, nagyon szeretem , de sajnos elég csúnyán viselkedett, mert most egy angyal, csak nem tudom miért írt rólam ilyeneket. Őszintén meg mondom nem szoktam bántani próbálok a kedvében járni magam mindig hátérbe szorítva, és főleg nem kiabálok mert szét is verne. De nem is ezen van hangsúly, ha nem azon hogy miért ír ilyeneket, ha az csinálhat amit akar? Aztán meg sír, hogy bocsássak meg neki.
2010. ápr. 9. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!