Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Bucibabuci kérdése:

Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy fiatal házaspár, 1 kisgyerekkel.

A férj lelépett az anyósával, feleségét otthagyta a kicsival, + az annya 2 másik gyereke is hozzá költözött, akik, persze mind féltestvérek. Ja és nem kissebbségiek.

Ilyen aljas embereket!


2010. ápr. 9. 12:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Szegény asszonynak még segítsége sincs


Miért nem segítesz neki te?

Vigyázz a gyerekre amikor csak kell...

2010. ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
50%
Ha ennyire sajnálod ,ohgy remeg a keze nem bír bevásárolni úgy ki van borulva. Akkor miért nem mentél oda és kérdezted meg viheted-e a kosarat? vagy tudsz-e segíteni. Ha erre képtelen vagy magadtól minek foglalkozol vele? Nagyon ráérsz tényleg...
2010. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
engem ítéltek el, nem a férjet, meg az annyát. hát fura emberek itt egyesek..........
2010. ápr. 9. 14:18
 24/31 A kérdező kommentje:
amúgy nem unatkozom, szabadságon vagyok pihenek, ritka dolog. Néha unatkoznék, de 2 gyerek mellett luxus ha megtehetem
2010. ápr. 9. 14:19
 25/31 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy nem ítéljük el, hiszen nem is tudunk róluk semmit... az, hogy te kívülről mit látsz, csak az egyik része a dolognak, az okokat nem ismered sem te, sem mi.

Azért meg végképp nem ítélek el senkit, mert te azt szeretnéd...

Egyébként mi az az "annya"? Az anyja akar lenni?

2010. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

hahóóóóóóóóóóóó!!!

Írj a családsegítőnek, a gyámhatóságnak

hiszen ők nem csak sajnálkoznak hanem segítenek is

2010. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Látom valaki nagyon szeret pontozni lefelé..na mindegy..

Én nem ítéllek el,sem téged sem őket! Senki nem tudja mi történt,miért tettek ilyet...

Én azt szoktam mondani,hogy minden tettnek megvan az oka!

Én ebben az esetben arra tudok gondolni,hogy a férj a gyerekek születése után csak másodhegedűs lehetett,vagyis a felesége a lehető legcsodálatosabb anya lett,de nem vett tudomást a férjéről..A férje igényét,hogy újra nőt akar,újra élvezni az életet nem volt fontos az anyuka számára,így a kapcsolat lapos lett.Feltételezem,hogy valahol a férj emiatt már nem is örült a gyerekeinek,hiszen ő miattuk változott meg az életük..(a férfiak másképp gondolkodnak mint a nők,ezt ne felejtsétek el.Az apa és a gyermek között soha nincs olyan szoros lelki kapcsolat mint az anya és gyermeke között,és ez érthető is)Szóval a férj elkeseredett,mert egy két lábon járó mindig fáradt dadust,nővérkét,anyát kapott a régi szexi,vidám lány helyett.Az anyós aki már tapasztaltabb,élesebb szemű észrevehette,hogy "baj van"..Gondolom próbált előbb a lányával kommunikálni,de itt jön az,hogy "te ne szólj bele,tudom mi a jó" szöveg..

Mivel a lánya nem kért a segítségből így a férj kapott segítséget..Amikor két ember el van keseredve(gondolom az anyós azért,mert ugyan neki is vannak gyerekei,de nem érzi hogy szeretnék,és ő is régen volt igazán szerelmes.Az érzésre sem emlékszik már talán..)Szóval amikor két elkeseredett ember egymásba kapaszkodik akaratlanul egymáshoz tudnak vonzódni..Elképzelhető hogy itt is a nagy támogatás közepette egymásra találtak..A férj kapott egy nőt aki végre FÉRFINAK nézi,és férfiként érzi magát,és az anyós is újra tudja milyen az ha szerelmes valaki..Mivel annyi eszük volt,hogy a feleségnek mérhetetlen fájdalmat okoztak,ezért úgy döntenek,hogy lelépnek..

Az anyós a gyerekeit azért hagyta a lányánál,mert ők nem illenek bele az új életbe.hiszen ha a gyerekek maradtak volna az anyósnál akkor ugyanúgy csödörből-vödörbe esnek..

Ez az én elképzelésem,hogy akár így is történhetett..Ezért nem kell beleavatkozni senki magánéletébe mert NEM TUDHATOD MI ZAJLOTT LE!

Ha téged bánt,vagy sajnálod akkor segíts rajta...

Egyébként annak aki azt kívánta,hogy azok is átéljék akik azt írták nem kell beleavatkozni..nos elég rosszindulatú egyén lehet..Én senkinek nem kívánok semmi rosszat,hiszen mindenki cipeli a maga terhét!

De annak az írónak is tanácsolom aki ilyen kis gonosz,hogy mindig meg kell hallgatni a másik felet is,mert a történetet mindenki a saját szemszögéből mesélni el,és nem biztos,hogy neki lehet igaza...

37/N

2010. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
57%

már írtam alapvetően nem tartozik rád,hogy mi és miért történt. Ha sajnálod nem kerül semmibe egy mosly és megkérdezni mivel segíthetsz neki.

Nahát van két gyereked? Akkor tudod milyen 2-3 gyerkkel..

Nekem van ismerősöm akin láttam nehéz csoamgot ciple mellettem a két örökmozgó gyereke és hazáig segítettükn cipelni a csomagot. Így tanítom a gyerekeim.Ez is segítség...

Szóvla ha csak sajnlálkozni tudsz és azon emészteni magad szegény asszony akkor hagydj őkert békén . Ha kérdezted és nem kér a egítségedből akkor is hagyd őket. Ha pedig káér akoor segítis ahogy tudsz.. Enyyi az élet nagy tanítása. Jah és egy mos.lyo nem kerül semmibe...

2010. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, h menjenek a Mónika show-ba.Oda valók.
2010. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám a másik oldalt is. Oké, szemétség, de ha nem szerették már egymást ( Valószínűleg ez a helyzet), akkor a gyerek miatt maradt volna? Vagy lehet régóta nem volt jó, akkor meg minek szült... Szóval a lány is biztos ludas kicsit.
2010. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!