Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Bucibabuci kérdése:

Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Figyelt kérdés

Az utcánkban van egy fiatal házaspár, 1 kisgyerekkel.

A férj lelépett az anyósával, feleségét otthagyta a kicsival, + az annya 2 másik gyereke is hozzá költözött, akik, persze mind féltestvérek. Ja és nem kissebbségiek.

Ilyen aljas embereket!


2010. ápr. 9. 12:45
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Miért fáj ennyire?

Azért mert szegény nő az idegösszeroppanás szélén van, a boltban sírógörcsöt kapott, remeg a keze, a bevásárlókosarat nem tudta felvenni a földről, annyiraremegett a keze, azért ez egy kicsit szíven ütött:_(

2010. ápr. 9. 13:19
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

Nézd..tényleg beleütöd az orrodat...Itt nálunk sem megszokott,de nem foglalkozom vele,mert megvan a magam problémája...Amúgy teljesen mindegy hogy az anyóssal,vagy a barátnővel lép le akkor is tele lesz hitelekkel,és akkor is a nyakán marad a két testvér..Ha te ennyire sajnálod,akkor menj oda hozzá,adj neki pénzt,segíts neki felnevelni a gyerekeket,és támogasd..

A véleményem továbbra is az,hogy nem kell mindenbe beleszólni,és mindig meg kell hallgatni a másik felet is...

2010. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
91%

szia! én megértelek, hogy megráz más emberek szerencsétlen sorsa.az a baj, hogy mi akik együttérzünk

a bajbajutott emberekkel, gyakorlatilag nem tudunk segíteni.

esetleg beszélgess vele, hátha megkönnyebbül,ha elmondhatja a bánatát valakinek.

2010. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%
Persze én is elítélem. De ha nem tudsz rajta segíteni, akkor nem kell vele foglalkozni. Én igazából kíváncsi vagyok, hogy miért is kérdezed ezt itt. Mit akarsz elérni vele? Mi a célod a kérdéssel?
2010. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Itt feltettem egy kérdést, névtelenül.

Higgyétek el, nem fogok az utcára kimenni pleykálkodni, csak itthon vagyok magamban, és nem megy ki a fejemből, reggel óta ezen agyalok. Nem volt kivel beszélnem nekem sem...

Ha hétfőn megyek dolgozni, majd elterelődik a figyelmem.

2010. ápr. 9. 13:34
 16/31 anonim ***** válasza:
91%
A családsegítőnek kéne inkább irnod, mert ők segíteni is tudnak
2010. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%
Baromira unatkozhatsz. Szörnyű dologról írtál. Ha nem tudsz segíteni, akkor ne 'fröcsögj'. Inkább kérdezd meg magadtól, hogy miért is írsz ide! Itt nap mint nap lehet megrázó történeteket olvasni. Az kérdezők rossz helyzetükben próbálnak megoldásokat keresni. A történet nem a te sarad, segítő kezet sem akarsz nyújtani, a célod csupán a botránykeltés, unalom elűzése. Sajnállak.
2010. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
74%

Nem üti bele mások dolgába az orrát, csak megkérdezte, és mi van akkor? Csak a véleményetekre volt kíváncsi.


Amúgy tényleg elég szemét lehet az a pasi :S

Sajnálom szegény nőt, főleg, hogy oda is költöztek...biztos kivan.

2010. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
40%
ne foglalkozz más véleményeivel azt hiszem aki azt mondta,hogy ilyennel ne foglalkozz vele, remélem ő is kerül majd hasonló helyzetben mint ez a nő.nagyon sajnálom én azért megkerestem volna a férjemet szembe köptem volna az anyja meg egy büdös ............a többit tudod mire gondolok.szerintem is család segítő és az anyát feljelenteném,hogy nem foglalkozik a gyerekeivel hanem.......na mindegy.ez nem anya.a csaj helyében be sem engedtem volna.én biztos felajánlanám a segítségem még ha kiönti a szívét az is jobb neki.a férj meg meg is érdemli ha az anyja egy ilyen....... akkor őt is ott fogja hagyni.és megy majd más k...uki után. váljon el a csaj és min kérjen gyerektartást és a másik gyerekekre is mindent én tönkre tenném mind kettő életét.bocsi,hogy ilyen hosszú voltam.ja más véleménye nem érdekel.mielőtt még a sok okos írna.
2010. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Mit csinálnék ha a férjem lelépne az anyámmal és nálam hagynák az összes gyereket-berobognék a bíróságra ,kérném az összes gyermek nálam történő elhelyezését,meg természetesen gyermektartást anyutól meg a férjtől is.

Tudom nem ez volt a kérdés,de a jótanács többet ér,mint a sajnálkozás.(ráadásul amíg csinál"valamit" a nő,addig se borul bele az önsajnálatba)

2010. ápr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!