Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnénk el a nagymamámm...

Hová mehetnénk el a nagymamámmal? 18/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a nagyim elég régies, zenét nem hallgat, nézi a sorozatokat a tévében, az a tipikus kisnyugdíjas, viszont elhatároztam magamban, hogy megpróbálom kicsit elráncigálni valamerre. Kérdeztem is tőle: étterem, színház, vmi komolyzenei hangverseny stb. nem jönnek be neki. Ti mit ajánlanátok? Hova vinnétek a nagyit a helyemben? Előre is köszi!
2010. ápr. 8. 21:58
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Vidd cirkuszba :)
2010. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
kerdezd ki hogy kik is a nagyid regi ismerösei es ezutan rendezz egy közös programot a barati körrel az tuti jolesik a nagyidnak -en is ezt tettem amikor leszereltem es azutan is töbször is .a nagyim ugy elvezte a dolgot hogy mamar ö rendezi a talalkakat de engem is meghivnak mindeg.egyszerüen jolerzem magam ha latom a nagyim örvendeni
2010. ápr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Vidd ki erdőbe, vagy kevésbé nyüzsis helyre főzni. Bográcsolni, vagy szalonna sütés, azt élvezné.
2010. ápr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!

Nagyon meghatódtam...kedves gesztus tőled!Én is IMÁDOM a nagyimat..és beírattm 71 évessen egy tanfolyamra....ahol megtanulta a számítógép kezelést...KOMOLYAN..már skypolunk,msn.-ezünk !! is és ő 80 évs máár alig tud menni...és mindig mondja miylen jó,hogy megtanulta..most régi fényképeket másoltunk be és azt szerkesztjük meg és nagyítjuk ki keressük az apró részeteket...nagyon jó és ő közben mesél a régi időkről...imádom!

Vajon a te nagyikád érez ambiciót arra,hogy megtanulja kezelni az internetet?Amikor távol leszel tőle akkor is tudsz vele beszélni!

2010. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon aranyos tőled, és sajnos kevés manapság az ilyen fiú. Szerintem csak közelbe vidd el valahova sétálni, hogy ne fájjon a lába. Amit az utolsó javasolt, a számítógépes tanfolyam, az is nagyon aranyos, jó ötlet, csak nagymama függő. Vannak akik nyitottak az ilyesmire, mások alapból elutasítják az elektromos kütyüket.
2010. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Szia :) van msn-ed? Felvehetlek? :)
2010. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy templomba
2010. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Margitsziget. Biztosan vannak erről a szép helyről emlékei, így lhet beszélgetni róla.
2010. ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Nem bírok elmenni a kérdés mellett szó nélkül! :) Neked és a többi jóérzésű embernek nem furcsa, hogy így viszonyulsz másokhoz, maradj mindig ilyen! Extra ötletem sincs nagyid szórakoztatására, előttem már mindent leírtak, hacsak pl gyerekkora színhelyeinek újralátogatása. Bárhova is viszed, örülni fog neki és értékeli a gesztusaidat! :)
2010. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

egyik válaszoló irta...alap gépet neki,amin elfut a skype,és nem fog unatkozni...meg tudja tanulni...


a másik...elmész vidékre,gondolom egyetem...tanitson meg téged alap kajákra,ne halj éhen...(én nagyimból kiindulva,szerinte kaja a lényeg,egyek állandóan,tudok főzni,de mindig mutat vmi ujat,és annak ugy tud örülni,jobban mint 3 majomnak meg 2 oroszlánnak az állatkertben)

22/L

2010. ápr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!