Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hová mehetnénk el a nagymamámm...

Hová mehetnénk el a nagymamámmal? 18/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a nagyim elég régies, zenét nem hallgat, nézi a sorozatokat a tévében, az a tipikus kisnyugdíjas, viszont elhatároztam magamban, hogy megpróbálom kicsit elráncigálni valamerre. Kérdeztem is tőle: étterem, színház, vmi komolyzenei hangverseny stb. nem jönnek be neki. Ti mit ajánlanátok? Hova vinnétek a nagyit a helyemben? Előre is köszi!
2010. ápr. 8. 21:58
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a múlt héten voltam a Művészetek Palotájában a nagyimmal a Tenkes kapitányán. No, ezt mindenképpen ajánlom, hogyha fővárosi vagy, mert mókás, vicces, táncos, nagyon lehet élvezni! :)
2010. ápr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Ötletem nincs, viszont gratulálok Neked!

(remélem az én kisfiam is ennyire fogja szeretni az anyukámat, vagyis a nagymamáját)

2010. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

en is mamammal nottem fel :D

mozit nem ajanlom, mert nekik az mar "tul hangos".

Nem tudom, hogy bp-iek vagytok-e, de ilyenek szerintem nem lennenek rossz: Margit-sziget, hajokazas a Dunan, Szentendre, Skanzen, Budai Var, libego.

Esetleg meghivhatnad a regi munkatarsait/ baratnoit/ osztalytarsait es rendelsz nekik valami kiszallitos kajat vagy ha tudsz fozni, akkor osszedobsz nekik valamit, amig ok csacsoghatnak :D

A park meg a piknik sem rossz otlet!

A masik dolog meg: en kulfoldon elek, es en is mindig azt hittem, hogy ennek meg annak, hogy fog orulni mamam, kismillio penzt elkoltottem ajandekokra meg hogy menjunk ide-oda, de neki a legnagyobb orom mindig az volt, hogy otthon voltam vele, es megfozhette a kedvenc kajaimat :D szerintem a te mamid is ilyen lesz! :D

Amugy nagyon jo latni, hogy vannak meg ilyen fiatalok, akiknek az eletcelja nem merul ki a legujabb telefnok/jatekkonzolok/ruhak/kocsik megkaparintasaban!

Nagyon jo peldat mutatsz a tobbieknek!

Udv, mamadnak meg pusszantas :D

2010. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Eddig rossz kedvem volt, de most nagyon jó lett! :) Nem is tudom hogyan fejezzem ki magam.. :) Nagyon rendes vagy! :)

Szerintem vihetnéd parkba sétálni, ha van valami picétek/ területetek/ nyaralótok, akkor oda friss levegőt szívni és beszélgetni, meglephetnéd egy vacsorával (étteremben), elvihetnéd termálfürdőkbe, ilyen nyugosabb strandokra, esetleg a városba sétálni, vásárolgatni és elnyalni egy fagyit, más városba vonatozni és várostnézni (próbálj izgisebb, érdekesebb épületeket mutatni) Esetleg valami jó kis filmet is megnézhettek! :)

2010. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1 KÉRDÉS: Ma miért nem divat ez a fiatalok körében? Én egy ilyen srác vagyok, aki szeret szeretni másokat, nem vagyok nagy bulizós, nem is nézek ki jól, mégis, sajnos a barátaim körében, és a mai lányok körében is elég keveseknek jön be ez.. Vannak persze felvilágosult emberek is, de tapasztalataim alapján ők elmúltak 25 évesek és már benőtt a fejük lágya...
2010. ápr. 8. 22:28
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem,ha ritkán tudsz csak hazamenni,akkor a mamád nem akar majd sehova menni,hanme csak veled beszélgetni,sütni-főzni neked.Inkább vigyél neki valami édességet,vagy valamilyen apró ajándékot,annak szerintem jobban fog örülni.

Én is nagyon örülök,hogy ilyen rendes fiú vagy,Maradj is ilyen mindig.

2010. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nagyid, mint az idős emberek általában, otthon érzi jól magát. Ha kitartóan ostromolod, ki fog veled ruccanni a kedvedért, de ez elsősorban neked lesz öröm, neki inkább fáradság. A helyedben otthon látogatnám meg sokszor, és ott beszélgetnék vele. Ezerszer jobb neki, hidd el! Téged hajt a fiatal véred, ezért nem tudod elképzelni, hogy ne unja magát halálra odahaza. Pedig tényleg ott jó neki. Amelyik idős ember szeret eljárkálni, az el is járkál, nem húzza a száját szinte minden programajánlatodra. Ha neki akarsz örömet szerezni, ne erőltesd a kimenősdit.
2010. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek. kérdezd meg hová szeretne menni, menjetek el oda, töltsetek együtt időt mindenképp. nekem a legutolsó nagyszülőm is 8 éve már hogy meghalt :( 19f
2010. ápr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

te egy imádnivaló fiú lehetsz, komolyan :) megmelengetted a szívemet


főzzetek együtt egy jót, segíts neki otthon amit szeret csinálni, kérdezd meg tőle mihez lenne kedve

19L

2010. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:

tényleg kedves gesztus :)

én amúgy a színházra gondoltam :)

2010. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!