Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 18. születésnapra milyen jó...

18. születésnapra milyen jó ajándékok vannak?

Figyelt kérdés

18 éves lesz a testvérem. Anyunak próbálok segíteni ötleteket keresni.

Tesóm: fiú, szereti a metált, rockot, country-t, motorokat (főleg Kawasaki), autókat, gitárokat. Fontos neki a zene is.

Kérlek titeket, segítsetek. Köszönöm! (:


2010. ápr. 8. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kiszel Tünde fali naptárat.Ha még dedikáltatod is garantált lesz a siker.
2010. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
lovacska
2010. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami olyat, ami megmarad és mindig emlékezhet majd rá. Egy karkötő, ami illik egy fiúhoz, mondjuk lehet ezüst vagy esetleg arany, ez elég komoly ajándék.

De attól is függ, mennyi pénzt áldoztok rá. :)

2010. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

www.boreger.hu

Bp.-en van a bolt, de weben keresztül is lehet rendelni. Minden rockot szerető embernek ez kész kánaán:D Én már csak tudom:D És motoros cuccok is vannak ott. Én imáááádom azt a boltot:D Én is szülinapra is onnan kértem ajándékot és névnapra is, és karácsonyra is onnan fogok:D És az eladók is nagyon kedvesek, csak ajánlani tudom őket!

19/L

2010. ápr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
fúúúh.. köszi. (: az arany karkötő/nyaklánc nem jó.. azt ballagásra kap, ami májusban lesz. de köszönöm. :)
2010. ápr. 8. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:

koncert vagy fesztivál belépő? persze ha anyudék engedik :)

Vagy valami jó lejátszó...

2010. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De legyen olyan a nyaklánc, ha rokker, imádni fogja, hogy dögcédula a medál, a hátuljára egy gitár glavírozva vagy a kedvenc énekese arcképe.
2010. ápr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a nővéremtől 18 darab ajándékot kaptam, minden évre egy-egy jellemzőt. Így kijött az életem addigi története: cumi, olvasókönyv, kis angolzászló, evezősmakett, söröskorsó... nagyon örületem neki :)
2010. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hm, ha szereti a rock zenét, biztosan örülne neki, ha dedikáltatnátok neki pár cd-t. Aztán motoros dolgokban, ha motorozik, a Dainese elég komoly márka, bárminek örülne onnan szerintem...
2010. ápr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönöm!! :) végül a www.boreger.hu -ról rendeltünk.
2010. ápr. 9. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!