Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a megoldás erre a családi...

Mi a megoldás erre a családi konfliktusra?

Figyelt kérdés

Az anyám azt mondja hogy egy semmittevő mocsok vagyok, jelenleg szakmát tanulok amit abba fogok hagyni mert rájöttem hogy nem érdekel, érettségim már van.

Szerinte csak kihasználom a családot és nem keresek semmit, nem akarja megérteni hogy tévedtem ezzel a szakmával kapcsolatban, azt mondja hogy nem tanultam csak kifizették a pénzt, pedig érettségim van, 12 évig tanultam.Én úgy érzem hogy nem használom ki a szüleimet, de máshonnan nem tudok pénzt szerezni a tanuláshoz, nem akarok nekik rosszat.Tényleg ennyire számítana a pénz?Ha visszaadnám a rám költött milliókat nekik akkor megoldódna minden?


2010. ápr. 7. 17:53
1 2
 11/14 anonim válasza:
Bocsi,de sz@rrágók a szüleid.
2010. ápr. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező elárulod Nekünk, hogy mit tanulsz?


Nálunk meg az van, hogy az én családom nem fizet semmi képzést nekem, pedig magamtól tanultam meg több dolgot is, de nincs róla papír, a képzések meg 200-300 ezerbe is kerülhetnek, a munkaügyi se támogat tanfolyammal.

2010. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Gépésztechnikusnak tanulok.
2010. ápr. 7. 23:54
 14/14 anonim ***** válasza:
23.03:Tévedés a kérdező lesz szärrágó majd a havi 28000-es jövedelempótlóból.De szó szerint.
2010. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!