Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mi lehet a bajuk?

Mit tegyek? Mi lehet a bajuk?

Figyelt kérdés

A szüleim nem értenek meg,egyszer kedvesek,másszor nem!! Apukám tegnap karon ragadott és 2x a fejemhez vágta hogy utál,mert nem kapcsoltam ki az elosztót. A hugom teljesen elvan kényeztetve,mindent megkap,még hírből sem ismeri a mosogatást. Ha órákig ül a gép előtt,nincsen észrevéve,de ha én pár percre odajutok,akkor már mondják hogy ne üljek egész nap ott! Bármit csinálok az rossz,tegnap este is megkérdeztem apukámat hogy mit ártottam nekik!? Nem mondott semmit.A halálomat kívánta már sokszor,már tényleg nem tudok mit tenni! Életemben egyszer sem mondták azt nekem hogy szeretlek,és oylan rossz látni/hallani,mikor filmekben,vagy az utcán,akárhol mondják a szülők a gyereküknek,hogy szeretlek!Megölelik őket,stb...Mit tegyek?

15/L


2010. ápr. 7. 13:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az ember nem felejti el az ilyen sérelmeit, és ha majd felnősz, családod lesz, te döntöd el, mennyit mész a szüleidhez, mennyit láthatják az unokáikat, nem beszélve arról, ha megöregszenek megfordul a helyzet, és ők lesznek rádszorulva, talán jobban, mint te most rájuk. Ezért nem értem az áskálódó anyósokat sem, hogy egyik sem gondol arra, hogy idős korában ki nyitja majd rá az ajtót?

Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta mit válaszolj apukádnak arra, ha azt mondja utál! Ilyen beszólásokkal tuti ledöbbentheted, mert erre nem tud mit mondani, azaz csak hülyeséget max, de azt meg meg se halld.

2010. ápr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!