Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimenjek dolgozni igy?

Kimenjek dolgozni igy?

Figyelt kérdés
Itthon is lehetne munkám de nem igazán tetszik amit csinálni kellene (betanitott munka). Igaz, hogy minimálnál többet lehet keresni, ami kb +60%. Ajánlottak munkát még külföldön, néhány hónap és 4x annyit keresnék. De akkor hazajövök és újra keresnem kell valamit mert a pénz az előbb-utóbb elfogy.. A párom itthon maradna, ő miatta vagyok csak bizonytalan az egészben. Megéri mindent hátrahagyni a pénz miatt?
2016. ápr. 19. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
En is ugyan ilyen helyzetben voltam, kimentem par honapra aztan hazajottem. Havi 2 millios fizetes sem erte meg.
2016. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Pároddal mióta vagytok együtt, és mik a terveitek? Ő hány éves? Hol ajánlottak munkát (a külföld elég nagy)? Mennyi időre mennél ki? Ezek nem elhanyagolható kérdések.

Egy külföldi munka nem csak pénzkeresés miatt jó, jó tapasztalat és nyelvtanulási lehetőség is.

2016. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szomszédos ország de épp a legtávolabbi pont, 4-5 hónap, hazajönni valószinüleg nem lenne lehetőség. Azt megpróbálnánk megoldani, ha sikerül, hogy a párom jöjjön ki egy kis időre. Sajnos egy fontos eseményről is lemaradnék igy. Tanácstalan vagyok.
2016. ápr. 19. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Penzt keresni barmikor lehet, az eleted esemenyeit viszont nem tudod kesobb megelni.
2016. ápr. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Munkatapaszatalatom van elég, és komoly a párommal a dolog.
2016. ápr. 19. 10:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vacilálok, mert ez a lehetőség szinte tökéletes, mesébeillő. Ismerem a gazdát, jó ember. Persze ez sem garancia, hogy ott hú de jó (jobb) lesz majd.. Végülis itt is feltalálom magam csak kevésbé kényelmes, kellemes megoldás viszont itt vannak, akiket szeretek, és a közös élményeket a pénz nem helyettesitheti soha. Beadom itthon azért az önéletrajzokat és ha behivnak.. Elmegyek. Lényegében ha hazajövök is kell majd valami munka.
2016. ápr. 19. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Van erettsegid? Beszelsz nyelveket? Mi lenne ha lenyelned azt a betanitott munkat es tanulnal melette?
2016. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van érettségim és az angol az jól megy. Azt a munkát azért nem akartam mert unalmas monoton.. Meglehet az én hozzáállásomaml van baj és csak annyi kell, hogy máshogy fogjam fel a dolgokat. Sehol sem könnyű dolgozni, illetve van ahol könnyebb van, ahol nehezebb de távol a szeretteimtől csak egy kicsit több pénzért meg a kaland kedvéért.. Nem biztos megéri mert nem éhezek, nincsenek adósságaim, szóval. Remélem sikerül jól dönteni.
2016. ápr. 19. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Az angol onmagaban nem eleg. Ha megtanulnal melle meg valamit pl. a nemetet, call centerben siman megkeresned a 2 kilot.
2016. ápr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy kalandra, kísérletezésre most van lehetőséged, később már nem biztos. Ha idősebb leszel, lesz saját lakásod, családod, gyereked, már fel se fog ilyesmi merülni.
2016. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!