Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki mondhatni...

Van egy fiú, aki mondhatni kicsit védelmez, és nyomul. Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Védelmezés és nyomulás alatt azt értem hogy pl: pasim kicsit felbosszantott, akkor vigasztalt, meg simogatta a fejemet, meg mondta hogy a pasimnak inkább velem kéne lennie, ahelyett hogy ezt meg azt csinálná, meg át is ölelt, puszival köszönt, pedig nem ismerjük még annyira nagyon egymást... de ez a fiú kb 4 évvel idősebb nálam! én 13 vagyok...
2010. ápr. 6. 00:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, a fiúk nem szoktak csak úgy "védelmezni":)
2010. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tuti bejössz neki...én már réég olvadnék =)

Főleg ha teccik. ^^

Hajts rá...Haa bunkó a pasid, nem érdemel meg téged =)

2010. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Sztem ő tud valamit amit te nem...


Bizonyára a rokonod távolról, csak te még nem ismerted eddig...

2010. ápr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Am 13 évesen maradj távol egy 17 évestől hacsak nem vagy hiperpigmentált fajtabeli, ha meg az vagy akkor meg főleg, így is elegen vagytok..
2010. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azaz cigányt értett az előző
2010. ápr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Valszin nyomul, de könyörgöm 13 évesen messze kerülj el egy 17 éves srácot, valami nem stimmel a sráccal az biztos, hogy egy 13 éves kislányra akarna nyomulni, sőt valami nálad sem lehet rendben, hogy egyántalán hagyod. A szüleid erről tudnak egyántalán? Na, azért 13 évesen a pasim kifejezés is erős, nem vagyok prűd, és régimódi sem de akkor is
2010. ápr. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval értek egyet én is még annyival kiegészíteném, hogy 13 évesen még fent vagy hajnali negyed egykor? Ez is kicsit durva. Már suli van ma, szüleid hogyan engedik ezt meg? Szép mondhatom.
2010. ápr. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos akar tőled valamit.De nem menj bele,nagyon sok a korkülönbség,így hogy te 13 vagy ő meg 17.Ő már nem csak a kezedet akarja majd megfogni neki több kell majd.És az a baj,hogy az ilyen fiatal lányok többsége nagyon naiv és könnyen kihasználják őket.
2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyik kommentelőnek: csak úgy halkan megjegyezném, hogy tavaszi szünet van még a sulinkban, ezért fennmaradhatok sokáig... :) és mivel én sem flegmáskodok, ti se flegmáskodjatok. köszönöm =) és nem akarok járni ezzel a sráccal, ő csak egy haverom, akit még nagyon régen ismertem meg kb. 9 éves koromban, és csak most találkoztunk újra. sok olyan barátom van (és köztük lányok is) akik idősebbek nálam. :)nekem már van pasim, akit nagyon szeretek és komoly a kapcsolatunk, csak néha picit figyelmetlen, de mindig megbeszéljük a dolgokat... :)
2010. ápr. 6. 12:58
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm, hogy írtatok, de már nem kell több válasz. ennyi elég :)
2010. ápr. 6. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!