Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tud ennyire bosszantani?...

Miért tud ennyire bosszantani? (lent)

Figyelt kérdés
Összevesztünk a párommal.Vagyis Ő haragudott meg Rám a semmiért.Skypeon beszéltünk, félreértett engem.Sőt, félre sem lehet érteni.Hivtam, kinyomott, irtam, hogy jöjjön vissza, erre hogy gondoljam meg miket irok.A semmimért én kértem bocsánatot, smst irtam, hogy könyörögve kérem, jöjjön vissza.Erre probáltam hivni, ki volt kapcsolva.Nagyon idegesitő, mert a semmiért ennyire megharagudni?!
2010. ápr. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinyomott akkor nem ért rá, szerintem. Azt írtad, hogy gyere vissza??? Mert erre nm lehet megsértődni. Szó szerint ezt írtad? Ha nem csináltál hülyeséget akkor miért kérsz bocsánatot?
2010. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Mit értett mégis félre?
2010. ápr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Beszéltünk a jövőnkről, valamire irta, hogy jó lenne, én irtam, hogy jó is lesz.Erre felhuzta az orrát.

1.-nem volt dolga, csak épp velem nem akart beszélni, + kikapcsolta a telefonját.

2010. ápr. 3. 22:34
 4/4 anonim válasza:

Ismerős helyzet...de talán könnyebb lenne ha tudnánk hogy mire írta ezt..vagy konkrétabban a szitut...

Vagy "sarokba szorítod" és kihúzod belőle...vagy hagyod..

nem tudom mióta vagytok együtt meg hány évesek vagytok..de lehet hogy ő már nem akarja...vagy hisztis egyszerűen

2010. ápr. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!