Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha nő létedre...

Mit csinálnál, ha nő létedre meleg férfiba szeretnél bele?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 12:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát hasonló velem is megesett már, és a legrosszabb hogy mindig a legjobb pasik a melegek :( Igazából azóta is ő a bizalmasom :)
2010. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

Hát ilyenkor ki kell gyógyítani belőle egy nőnek! Ez egy misszió!

Ha nem sikerül, akkor a tudományos kisérleted eredményét fel kell ajánlani a köz javára!!

2010. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Annyira idióta vagyok!!! Tudom hogy elérhetetlen, de nem tudok parancsolni magamnak. Már alig eszem és alszom... vicc ez az egész ami történik...
2010. ápr. 1. 13:07
 14/19 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy tudod ezt róla, és max.barátkozzatok, de ne akarj többet. Ha jobban megismered, talán nem is jön majd be ennyire.

Ismerősöm eljegyzésre készült a pasijával, amikor kiderült róla, hogy meleg, és a csaj lakására viszi a barátait. Azóta más városban van a pasinak felesége, aki nyilván nem sejt erről semmit, és nevelgeti otthon a gyerekeiket.

2010. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én mindig meleg pasikba szeretek bele. Nálam ez a normális:D Hát... mit lehet tenni, semmit. Keress mást aki elfeledteti veled.
2010. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Egyszer fülig beleszerettem egy meleg srácba. Olyan jóképű volt, inteligens, művelt, stílusos, együttérző, kedves, stb., hogy el nem tudom mondani. Akkor még nem is tudtam, hogy meleg. Először nagyon rossz volt, hogy ha a fejemre állok, akkor sem kellek neki, nem értettem, mit csinálok rosszul, mert nem voltam hozzászokva a visszautasításokhoz. Aztán nyíltan rákérdeztem, hogy mi a baj velem, és megmondta, hogy az ég világon semmi, csak neki a pasik jönnek be. Hát percekig nem kaptam szikrát, aztán beláttam, hogy ezek után kár próbálkozni. Ettől függetlenül elég rosszul érintett a dolog, de már belenyugodtam, hogy vannak dolgok, amiken nem lehet változtatni. És ez pont ilyen.

De ez már sok évvel ezelőtt történt, szóval már nem stresszelem magam rajta. Az idő megoldja. Nálam megoldotta legalább is.

2010. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor tanulja meg az ember, hogy you can't always get what you want... :)

itt tanít meg arra az élet, hogy igenis vannak lehetetlen dolgok, hiába cáfolják ezt oly sokan...

2010. ápr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Semmit, szörnyülködnék magamon.
2010. ápr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
palacsintát
2010. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!