Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak májusban lesz a...

A páromnak májusban lesz a 30. szülinapja? Milyen meglepit ajándékozzak neki?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 30.-ra meglepetés partyt kaptam és nagyon örültem. És mikor én szerveztem az övére meglepi bulit ő is nagyon örült. De annak olyan igazinak kell lennie, minden régi barát meghívásával.
2010. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

- Meglepetés buli, (ha szereti az ilyesfajta meglepetéseket, mert van, akinek teher a nagy társaság)

- egy többnapos /hetes kirándulás, akár külföldi, akár belföldi utazás, vidd olyan helyre, ahol a kedvenc időtöltésének hódolhat, vagy ahová régóta el szeretne menni

- torta mindenképp (a kedvencét)

- színház+vacsora (ha szűkre szabott a keret)

- ha tudod, hogy valamire régóta vágyik (fényképezőgép, új telefon, bicikli, horgász szett stb.)

2010. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromat egy olyan ajándékkal leptem meg amire ÉLETE végéig emlékezni fog és mindig mikor eszünkbe jut jót nevetünk rajta!

"Kitaláltam,hogy amikor a munka után hazaér meglepam egy jó meleg fürdővel olyan"wellneszessel",:-Dtele illóolajokkal és hangulatos gyertyákkal körberakva a fürdőkádat!!Párom örült,de történt egy kis baleset ahogy beleült a kádba leverte az egyik mécsest az beleesett a vízbe és rózsaszínű lángok "csaptak" fel...de csak olyan "lightossan",nyaldosták a lángnyelvek habtestét!:D

Szerintem is találj ki valami olyan meglepit amire régóta vágyott de mindig elmaradt valamiért!Esetleg valami finom vacsorát is összzeüthetnél!:)

2010. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*bocsánat a helyesírásért de rohanok ,jön a vihar:(
2010. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már vettem részt 30. születésnapi bulin, és nagyon jó volt! A feleség egy mondvacsinált indokkal elvitte otthonról a születésnapos férjet, mi pedig, régi barátai, jó ismerősei, birtokba vettük a házat. Nem volt könnyű, sokan voltunk, és az utolsó pillanatban toppantunk be. Mikor megérkeztek kocsival, akkor jött a meglepetés, mikor benyitottak az ajtón, mi már ott voltunk. A "háziasszony" rendelt nekünk pizzát, mindenkinek a kedvencét, és hangulatos zene mellett viccelődtünk, társalogtunk, nagyon jó volt. Utána adtuk át az ajándékokat, a miénk űberelt mindent, nem azért, mert olyan drága/szép stb. lett volna, hanem egy vicces "30. szülinap"-os képeslapra egy olyan verset írtunk, amely ugyan önmagában szép és "megható", de ha minden második sort olvasod össze, akkor érdekes versikét kapsz... Azon annyira nevetett mindenki! :)

Szóval nem kell strapálnod magadat, mert egy laza, vicces, kellemes buli össze sem hasonlítható egy szorongós gyülekezéssel. :) Én sok sikert kívánok, a férjednek meg emlékezetes születésnapot! :)

2010. márc. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A párod ffi, vagy nő?

Én (ffi) egyszer egy tandem ugrást kaptam szülinapomra. Ha szereti az ilyesmit, akkor ezt lehet meglepetésesen is csinálni. Beülteted a kocsiba. Elkocsikáztok a reptérre, ahol van ilyen (ezt azért előre egyeztetni kell) aztán mehet a menet. Vagy ha van valami ilyesmi vágya, ami élmény, nem pedig ajándék (rafting, offroad, bungeee stb stb) azt megoldhatod így.

2010. márc. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!