Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum miért miért mond nekem...

Anyum miért miért mond nekem ilyeneket? Nem tehetek róla

Figyelt kérdés

a fejemen van nagyon kicsi hely ahol nincsen haj. nem tudom mitől. És anyum azt mondja h sömörös a fejem, meg h néz ki. Néha sírni is tudnék :( De miért mondja ezt?

13/L


2010. márc. 28. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet hogy igaza van... Vigyen el bőrgyógyászhoz, a nyafogástól nem fog meggyógyulni.
2010. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehetsz róla, de tehetsz ellene.
2010. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pikkelysömörre gondol? Mert nekem csupa sömör a fejem és van hajam. Nézd meg a fejed, tapogasd végig, vannak rajta göcsörtök? Fehér, vastag akármi, mert az a pikkelysömör (elhalt bőr, ami nem tud lehullani).

Ha van, akkor irány a doki, hátha neked enyhe és elmúlik, nem szenvedsz vele örökké. Mert gyógyíthatatlan, de vannak emberek, akiknek soha nem jön vissza.

2010. márc. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bizonyos bőrgombák is akadályozhatják a hajnövekedést és az is általában csak egy foltban fordul elő.

Igaza van a másodiknak, nem tehetsz róla, de tehetsz ellene.

Irány a bőrgyógyász.

2010. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
anyum is ezt mondja, de akkor se kéne ezzel piszkálnia. :(
2010. márc. 28. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne érzékenykedj már, ezzel nem gyógyulsz meg. Orvos és megoldódik.
2010. márc. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 11-12 évesen volt az, hogy a fejem tetején egy foltban kihullott a hajam. Mondjuk az én szüleim elvittek mindenhova, hogy kiderüljön miről van szó és nem ők állították fel a diagnózist. Voltam fül-orrgégésznél, gyereknődokinál, bőrgyógyászat, teljes labor, belgyógyászat, végül kiderült, h. a mandulámban van egy góc, az okozza a gyulladást, azért hullik a hajam. Kivették, kaptam ecsetelőt, gyönyörűen helyrejött.

Anyukád vigyen el kivizsgálásra, ahelyett, hogy csúfol. Gyönyörű szülő...

2010. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!