Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki párjával,...

Van olyan aki párjával, anyósékkal együtt él és jól megvannak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
ilyen még a mesékben sincs nemhogy a valós életben
2016. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Mi éltünk együtt anyósékkal 2 évig, és nem volt gond. De sosem terveztünk egymással hosszú távra, ők is és mi is tudtuk, hogy amint lehet, elköltözünk.
2016. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha az anyós nem akar mindenbe beleszólni, és mindenkinél okosabb lenni, akkor lehetséges a dolog.

Szerencsére a felségem édesanyja 80 kilóméterre lakik tőlünk, így esélye sincs okoskodni.

Néha okoz egy-egy meglepetést, amikor pár szem barack helyett például 10 kilóval állít be, és megsértődik, ha nem kezdjük el azonnal befőzni - de többször tisztáztam vele, hogyha ő jön, ne úgy érkezzen, hogy nekem plusz munkám legyen! Van nekem éppen elég!

2016. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi párom szüleivel élünk, lassan 5 hónapja, de semmi probléma nincs és nem is volt. Ez sok mindentől függ, és bizonyos emberi tulajdonságok szükségesek hozzá. Pl. kölcsönös tisztelet. Mindenesetre, nekünk jól működik, persze nem maradunk sokáig, ez csak ideiglenes megoldás, de hálistennek a kezdetek óta jó viszonyban vagyok párom szüleivel. De azt azért hozzátenném, hogyha az én szüleimmel élnénk, 2 napig nem bírnám. Hát akkor szegény párom..:D
2016. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ti hogy közöltétek hogy párod szüleihez költöztök a ti szüleitekkel? :)
2016. jan. 22. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Az én helyzetem azért eltér az átlagtól. Elvált szülők gyereke vagyok, 16 évesen benyögtem otthon anyámnak, hogy költözök apumhoz. Elég komoly dolog volt, de a bíróság is mellettem állt. Aztán apummal éltem, majd a nagymamámmal, mikor betöltöttem a 18-at. Párommal itt ismerkedtem meg, hiszen 10 percre lakik mamámtól. És falun azért máshogy működik, mert mindenki ismer mindenkit alapon, tudták, hogy párom családja milyen, tehát nem volt nehéz dolgunk. Mikor úgy gondoltuk, hogy kényelmesebb lenne, hogyha együtt élnénk, megbeszéltük szüleivel, bejelentettük nálunk is, és onnantól már zöld út. Egyébként pedig mindkét oldalról segítenek, apukám főleg, amiben csak tud, hogy el tudjunk indulni. Az előző kommentemben inkább úgy értettem, hogy édesanyám nem lenne az, akivel újra szívesen élnék, noha azóta újra béke van köztünk, és szorosabb a kapcsolatunk, mint előtte.
2016. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kicsi zoli válasza:
0%

és mi a helyzet a mindenbe belepofázó nagymamával ?


ja..

menyasszonyom értelmi fogyatékos (papiron)


a nagymamának megígértem,

ha még egyszer zavar minket film nézés közben,

akkor bekapcsolom a számítógépet

és neki is kiállítok egyet...


és persze hozzátettem hogy telefonálok egyet

hogy a hivatal is bejegyezze....


5 perc mulva megint az ajtóban állt

egy faramuci kérdéssel...


előzmény:

a film nézés előtt megmondtam az öreglánynak,

hogy hagyjon minket békén...


konkrét nem érdekel hogy :

a szomszéd pislog,

vagy elment 2 piros autó a ház előtt

és egyéb értelmetlen dolgok ...

2016. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!