Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok ezzel csinálni,...

Mit tudok ezzel csinálni, hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy barátnőm,már hét éve. Nagyon kedves meg szimpatikus volt,de az utóbbi pár hónapban teljesen megváltozott. Például már a második kést veszik el tőle az iskolában(nagy 20 centiseket)meg mindenkit fenyeget a késsel,verekszik,káromkodik,meg olyanokat mond,hogy majd ő börtönben lesz,juj de jó,és dicsekszik az igazgatói intővel,stb... Úgy is öltözködik,mint egy fiú,meg úgy is viselkedik,és mivel ő is tudja,hogy az anyja nagyon jó barátságban van az igazgatóval,meg az osztályfőnökkel is,ezért folytatja,hisz "úgy se rúgják ki" (ő mondja) mivel én vagyok vele a legjobb barátságban,mindig ott vagyok,aztán minden rám van fogva(legalább is az anyja mindig azt mondja hogy én vagyok a hibás)lerázni nem tudom,mert az osztálytársam,és mindig a nyakamon lóg. Ráadásul teljesen más vagyok... csendesebb,lányosabb,stb...(szerinte k*vásabb is,de mondjuk neki minden normálisan kinéző lány k*va) az osztályfőnök megkért hogy figyeljek rá,meg szóljak rá ha rosszat csinál... úgy is volt de az lett a vége hogy:

-mi van már te is az osztályfőnök kis talpnyalója lettél?

félek tőle mert mindenkit fenyeget,hogy megöli őket ha csúfolják meg hasonlók,az osztálytársak miatta nem barátkoznak velem,már mindenhova küld engem az igazgató is ( pszichológus,stb)hogy velem van a baj... meg olyanokat mond hogy váltsak iskolát,ha nem tetszik,stb.. Most mit csináljak?


2010. márc. 27. 14:00
 1/10 anonim válasza:
Szólj az ofőnek,vagy az igazgatónak
2010. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
na megnézném én azt az igazgatót, aki a legnagyobb "jóbanlevés" közepette is hagyja hogy vki 20 cm-es kést hordjon a suliba....nem kell hogy direkt használja, egyszer véletlenül nem veszik észre nála és vagy magában vagy másban tesz kárt. Ilyenért rég megérett a kirúgás. Az igazgató a börtönnel szemezik??
2010. márc. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az igazgató tudja nagyon jól,hogy kést vitt az iskolába meg az osztályfőnök is,de semmit se tesznek ellene.. egyszer kapott egy rovót,de amúgy meg semmit. pedig ez tényleg nem ált.iskola(gondolom,még ott is többet tesznek ezért),hanem nyolc osztályos gimnázium,a hetedikes kiscsaj meg késsel fenyegeti a végzősöket,és mégse tesznek érte semmit. és akkor még engem akarnak elküldeni pszichológushoz meg mondják,hogy váltsak iskolát...
2010. márc. 27. 14:20
 4/10 anonim ***** válasza:
én mondjuk váltanék a helyedben,(saját érdekedben) ha ez a helyzet....
2010. márc. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is,csak a szüleimnek semmi se szent. nekik csak is az a fontos,hogy mindig olyan iskolába járjak,ami közel van,és nem gyenge,meg gimnázium,legyen hírneve az iskolának stb..-.- az meg nem érdekli őket,hogy egy kés és piromániás csaj a "barátnőm" ...
2010. márc. 27. 14:27
 6/10 A kérdező kommentje:
elírtam,bocsánat,inkább osztálytárs,mert már nem barátnő.
2010. márc. 27. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:

ez igen! késsel fenyeget? mondd meg neki,hogy változtasson a viselkedésén,különben te sem fox vele barátkozni. és hogy állítsa le magát. ne félj tőle. azért megy utánad,mert szeret téged. mondd meg neki!

sziia.

2010. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz se a csajjaj, se az osztályfőnököddel. Neked nem az a dolgod, hogy megold bármelyik problémáját.
2010. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg anyukádnak, hogy tarthatatlan a helyzet, és hogy bolond a csaj és nem hagy békén, és félsz tőle. Ha azt akarják, hogy nyugodt körülmények között jól tudjál tanulni és teljesíteni, akkor írassanak át egy másik iskolába. Nem baj ha utazni kell. Ha ezt mondod, hogy a tanulásod forog veszélyben ,akkor biztos nem fognak gatyázni.


nem neked kell megnevelni a csajt és észhez téríteni. nem szabad ezzel próbálkozni. amíg nem kerülsz át, addig nyugodtan kerüld ki, ha megy. Én még azt is megkockáztatnám hogy évközben menj át másik suliba

2010. márc. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :))
2010. márc. 27. 15:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!