Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek elmondani hogy haza...

Félek elmondani hogy haza szeretnék menne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 12 éves fiú vagyok. A szüleim elvátak és 12 éves koromig édesanyámmal éltem.Édesapám franciaorszagba költözött, én kijöttem apámhoz nyelvet tanulni.(apámnak van egy másik családja és a feleségét kezdem megutálni)Az lenne a kérdésem hogy ha haza akarok menni és félek megmondani apámnak akkor mit tegyek?

2016. jan. 4. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mond meg mindenkepp! Szedd ossze a gondokataidat es allj ki magadert.
2016. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mondd, hogy honvágyad van. Vagy, hogy jobban éreznéd magad otthon. Biztosan megfogja érteni.
2016. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kár, hogy így alakult. Nem tudnál kicsit idomulni az apád feleségéhez ? A francia nyelv nagyon "kapós", érdekes módon Magyarországon is kevesen tudják, pedig a francia cégek nagyon kedvelik a franciául értő partnereket és a jövőd szempontjából egyértelműen pozitív lenne, ha megtanulnál franciául.
2016. jan. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első sorban az édesanyáddal kell beszélned. Majd ő lép, ha haza akar hozni.
2016. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-an kellene leülnötök ezt megbeszélni szerintem.
2016. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi időre mentél ki? Erről csak esett szó a kiutazásod előtt. Ha még néhány hét, pár hónap van hátra, akkor én azt kibírnám, hiszen az Édesapáddal is kell időt töltened, főleg, hogy messze laktok egymástól. Azt sem írtad le, hogy mi az oka annak, hogy kezded utálni a feleségét? Egyáltalán magyar az asszony? Egy nyelven beszéltek? Nem tudom, hogy mi az ami téged zavar, de ha nagyon elviselhetetlen a helyzet, akkor beszélj a szüleiddel. Apukádnak mond azt, hogy nehéz ez neked így hírtelen a nagy változás, és hogy honvágyad van, de szeretnéd a jövőben újra meglátogatni hosszabb időre..
2016. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyár végén jöttem ki 1 évre. A felesége magyar ez idegesít benne (puszta jelen léte és beleakar szólni abba hogy én hogy tanuljak stb.)
2016. jan. 5. 07:52
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy hazamenj. Tudod mekkora kincs az, hogy ilyen fiatalon van lehetőséged külföldön nyelvet tanulni? A két kezemet összetettem volna egy ilyenért ennyi idősen. Nagyon fiatal vagy még, simán ragadni fog rád, nehogy ezt eldobd. A konfliktusokat meg üljetek le megbeszélni,de hidd el nekem most kell ilyeneket tanulni és nem 10 év múlva. Én 24 éves vagyok, tehát azért nem tartom magam öregnek, de ennyi idősen se ragadnak már úgy a dolgok,mint kamaszkorban. Tudom, ennyi idősen engem is halálra idegesített a "mostanuljamigtudsz" mantra a felnőttektől, de be kellett látnom, hogy baromira igazuk volt.
2016. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsò vàlaszolònàl a pont ! Minden szava igaz ,nem akarom ismételni öt ,mélyen egyetértek vele!
2016. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne fojtsd el magadban az érzelmeidet. Tárgyilagosan leülnék higgadtan beszélgetni az "ottani szüleimmel", hogy mi a probléma, és ha van bajuk ők is mondják el, mert jó kapcsolatot szeretnél, és egy termékeny hasznos boldog évet eltölteni apáddal. Legyél nyugodt, korrekt, udvarias és diplomatikus! Fiatalon nehéz az ilyesmi, tudom :)
2016. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!