Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől múlhat el egy barátság?

Mitől múlhat el egy barátság?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van egy fiú, aki a legjobb barátom(volt). És nem tudom, de az utóbbi pár hónapban megutáltam:O Nem csinált semmi olyat amitől lenne rá okom, egyszerűen csak nem vágyom már a társaságára. Ez mitől lehet?
2010. márc. 24. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bizalom hiány miatt.
2010. márc. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sosem volt a barátod...
2010. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer minden elmúlik. Emberek jönnek,mennek körülöttünk. Talán már nincs rá szükséged, "kinőtted" őt. Emiatt szerintem kár rágni magad.

Hallottam egy jó idézetet: "akit a múltadban hagysz, okkal nincs benne a jövődben".

2010. márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet annak, ha elmúlik egy barátság de többnyire az élet alakítja így. Más utakon kezdtek járni, más embereket ismertek meg, más közegbe kerültök és idővel már nem lesz közös témátok. Változtok mindketten és egyszer csak azt veszed észre, hogy nem is ismered igazán az úgynevezett barátod. Többnyire így szokott kifutni a dolog.
2010. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az egyik egy felszínes szar alak...
2010. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak, ezért ha két ember barát volt egy adott pillanatban, van rá esély, hogy egy későbbi pillanatban nem lesznek barátok. Vagy méginkább azok lesznek. Vagy azok maradnak, de kevésbé közeliek stb. 18 évesen az ember különösen gyorsan változik, kialakult személyiségről 21-22 éves kor előtt nem is igen lehet beszélni.
2010. márc. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!