Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyerekem születik lemondhat...

Ha gyerekem születik lemondhatok róla úgy h nem kell fizetnem?

Figyelt kérdés
és ha igen akkor hogy?
2010. márc. 21. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Titkos, vagy nyílt örökbefogadással.
2010. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
miért fogott el olyan undor amitől nem tudok szabadulni, amikor elolvastam ezt a kérdést ?!
2010. márc. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Én is undorodom a kérdéstől, és a kérdezőtől is. Nem kellene felelőtlenül qrválkodni, aztán meg tönkretenni a gyermeked, a véred életét! Ez ugyanolyan gusztustalan, mint az abortusz!
2010. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
38%
Az külön gusztustalan, hogy a saját gyermeked életét, jövőjét is a pénz szempontjából nézed! Undorító vagy, hallod!!
2010. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

El kell menned a gyámhivatalba, elmondani a problémád. Ha már tényleg eldöntötted, akkor lépj, mert lehet, hogy mikorra megszülsz, találnak is neki örökbefogadó szülőket, és nem kell egy napot sem nevelőszülőnél, vagy csecsemőotthonban töltenie.


Itt is megtalálsz mindent, amire szükséged lehet: [link]


Gondolom, a pénzt meg azért kérdezte, mert vagy 18 év alatti, vagy nincs saját keresete, jövedelme...

2010. márc. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ítélkeztek? Lehet, hogy egy pénz nélküli lány, aki terhes lett. Inkább adja örökbe mint a kukába dobja. Köszönöm, hogy engem is örökbe fogadtak, és nem nyomorban húztam le a gyermekkoromat.Undorít az abortusz? Oké elfogadom. De inkább vetesse el, mint hogy szenvedjenek ketten tovább.
2010. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
bocsi kicsit hülyén tettem fel a kérdést igazából az apáról van szó de mind2en azt szeretnénk h bárcsak lemondhatnánk róla valaki olyannak akinek esetleg nincs vagy nem lehet gyereke és igen azért mert fiatalok vagyunk tanulunk stb..
2010. márc. 21. 18:36
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

jajj, itt vannak az erkölcsi mintaképek! hát tudjátok mit, bennük még mindig van annyi tisztesség, hogy örökbe adják egy családnak, akik szeretetben felnevelik. az abortusz vagy a kuka jobb lenne? szívtelen idióták vagytok, akiktől nekem támad undorom és hányingerem.gratulálok!

amúgy ha megszületik betehetitek egy inkubátorba, ott gondját viselik és rendes nevelőcsaládhoz kerül. így sosem fognak keresni titeket, senki sem. a gyerek sem a későbbiekben, mivel sehol semmi adat nem lesz arról, hogy kik a szülei.

2010. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem kéne az embereket elítélni, kitudja milyen helyzetben van a kedves kérdező, jobb helye lesz neki.. csak jól gondoljátok át hogy nem fog e hiányozni stb, Nekem meg a "kedves" válaszolóktól van undorom.
2010. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

Figyeljetek, szidhatjátok, de amikor meg abortusz kérdés van, akkor mindenkinek jár a szája, hogy miért nem adod örökbe, másnak nem lehet.

Jogotok van lemondani róla, nem kell fizetnetek egy fillért sem, de nem lesznek szülői jogaitok.

Én nagyon ellene vagyok az örökbeadásnak, mert szerintem képtelenség megtenni, hogy megszületik a baba, és akkor elviszik, én nem bírnám odaadni, de ez is egy megoldás és járható út. Gondold azért végig, hogy abortusz vagy örökbeadás.

2010. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!