Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldogság gyere haza.!?

Boldogság gyere haza.!?

Figyelt kérdés
15 éve élünk együtt a párommal.Ő azóta kamionozik.Én felépítettem a házunkat,felneveltem a gyerekeket.Ő kereste a pénzt,persze én is dolgoztam.Pár éve úgy érzem már nem minden úgy müködik ahogy elképzeltük.Mit tegyek ha nem vagyok boldog már vele?Lépjek,vagy ....
2010. márc. 16. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele hogy ideje lenne olyan munkát vállalni hogy veled is legyen hisz a gyerekek nagyok a ház megvan stb.Gondolom külföldön kamionozik az meg elég "vándorélet".A párom édesapja is kamionos már 20éve.
2010. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszóval belefáradtál, és megvásultál, mindent egyedül csinálni ennyi éven keresztül tudom benne vagyok!Az utolsó számlák befizetéséig, az ügyintézésig,és amikor szegény hazajön egy hónapban egyszer 48 órára majd elhányom kezem lábam, hogy készítsem a visszaútra. Sütök főzök neki, és kimosom a rengeteg ruhákat. Még az a szerencsém hogy szeretjük egymást, pedig nálunk is így van nagyon régen.
2010. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi 5 éve élünk így 3 gyerek van 2a évesek vagyunk egyszerű felétek a kérdésem jól gondoljátok át légszi,MEGÉRI?
2010. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20-AS ÉVEINK VÉGE FELE VAGYUNK,AZ ELŐBBIBŐL NEM TISZTÁN ÉRTHETŐ,ELNÉZÉST ÉRTE!
2010. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már nagyon belefáradtam!Jól látjátok a dolgot sajnos minden a mi nyakunkba szakad.Meddig lehet ezt így nemtudom... :(
2010. márc. 16. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
de megéri? utolsó v
2010. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!