Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, akit...

Van köztetek olyan, akit terhessége alatt hagytak el, de előtte úgy tűnt minden oké?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Kb minden 10. nőt.
2015. szept. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Persze azt hittem minden ok boldogság szerelem, aztan mikor mondom neki beszélni azeretnék veled, babát várok, erre mondja nem vállallak se téged se a gyereked szíven ütött durván!!
2015. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Az unokatesóm. Na igaz, előtte a 6 eves párkapcsolatában már szinte kéthavonta szakítottak, meg a srácnak nagyon nem tetszett, hogy az uncsim nem hajlandó dolgozni az egyetem után 4 évvel sem... tény, hogy a terhesség benyögése után viszont még 4 hónapig vele maradt, hülyítette hogy minden rendben lesz, aztán már nagy hasa volt, amikor végül mégis lelépett, otthagyva őt a szarban. Ezt mindketten nagyon elszúrták, de a lány máig úgy meséli, hogy mindenről csak a fiú tehet, meg hűde váratlan volt a szakítás. Hát nem tudom..
2015. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen. Komolynak tűnő, bár rövid -6honapos-kapcsolatban estem teherbe, mindkettőnk által tervezetten. Aztán a 11.héten meggondolta magát, abortuszt akart, amit én nem -nem vagyok abortusz ellenes, de tervezett terhesseget csak azért, mert "inkább várjuk vele" nem fogok. Azóta nem láttam.
2015. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Volt ferjem mondogatta hogy nagy csaladot akar meg 4 gyereket, amasodik terhessegem alatt jott ra,hogy inkabb bulizna meg csajozna.
2015. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Barátom születése után apuka kitalálta, hogy ő inkább csajozna. (ő volt a második gyerek, van egy bátyja is)


Akiknél "tervezetten" volt, ott ki is lett mondva apuka által, hogy "igen, gyereket akarok"? Vagy csak mondogatta, hogy jó lenne, meg hasonló szépen hangzó "körítés"?


Barátom is szokta mondani, hogy milyen lenne gyerekkel, meg fel-fel emlegeti kis aranyos elszólásokban. De 1000%-ra biztosan tudom, hogy padlót fogna, ha most azonnal várandós lennék.


Mindenesetre sajnálom mindenki történetét. :(

Nem tudom, hogy én tudnék-e egy ilyen helyzetet kezelni.

2015. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, utolsó, nálunk ki lett mondva. Sőt, apuka hozta fel előbb a témát. Olyannyira tervezett volt, hogy terhes vitamint vásárolt folyamatosan, hogy sikerüljön minél előbb.... A pozitív teszt másnapján együtt mentünk az orvoshoz és a 8. héten már a gyamhivatalban írtuk alá az apasági nyilatkozatot. Fogalmam nincs mitől gondolta meg magát
2015. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6: "Akiknél "tervezetten" volt, ott ki is lett mondva apuka által, hogy "igen, gyereket akarok"?"


Igen, sőt már a házasságkötéskor megmondta hányat szeretne és az elsőnek mi legyen a neve és babaruhákat kaptam ajándékba, pedig még terhes sem voltam.


5. válaszoló vagyok

2015. szept. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok. Ez már akkor a suttyóság legalja :(

Kitartást mindkettőtöknek !!

2015. szept. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Oh, nálunk azóta már sok idő eltelt. Azóta már házas vagyok, a férjem tökéletes apja a gyerekemnek, a valódi apának pedig már hivatalosan sincs se köze, se joga a gyerekhez. Így utólag már nem bánom, hogy így történt, de be kell vallanom, nagyon nehéz volt egyedül. Az anyagi rész csak egy dolog -sose fizetett tartasdijat-, sokkal nehezebb érzelmileg egyedül. Főleg amikor jön a "nekem miért nincs apukam" vagy "engem miért nem szeret az apukam" kérdés. Ma már tudja, hogy kétféle apuka letezik: az egyik, aki biologiailag apa és a másik, aki igazi apa. Neki a férjem az. 4, 7 voltam
2015. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!