Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért változnak meg a férfiak?

Miért változnak meg a férfiak?

Figyelt kérdés
Párommal hosszú éveken keresztül nagyon jó volt a kapcsolatunk.Sokat figyelt rám,törődött vele.Amióta gyermekünk van,azóta sokat változott.Az irántam érzett szeretete átirányult a kisfiúnkra,engem szinte elhanyagol,nem is hiányzom neki.Megis mondta,h.egy gyerek rombolja a kapcsolatot...Normális ez a benne kialakult érzelmi változás????Tényleg ennyire gyōkeresen megváltozna a férfiak vagy csak nálunk van ez?
2015. szept. 15. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosítasz, előfordul de nem mindenkinél, és nem csak a férfiaknál.
2015. szept. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem szabad így kijelenteni, hogy csak a férfiak változnának. Mi nők is változunk. Mindenki változik idővel az adott élethelyzetnek megfelelően. Nálatok most kisgyerek van és kibukott, hogy a párod soknak érzi az ezzel járó felelősséget, feladatokat, ezért már másként viselkedik, mint amikor még nem volt gyerek, csak ketten voltatok. Elmondtad már neki, hogy konkrétan mi a probléma vele? Te ugyanolyan maradtál vagy esetleg neki is van veled gondja?
2015. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is változtam,sokkal tōbbet vagyok fáradt,ideges,ami egy gyerekneveléssel jár,de nekem ugyan úgy hiányzik,szeretnék sokat vele lenni,érezni a szeretete stb.akkor azt mondjátok,h.ez normális?
2015. szept. 15. 10:44
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk kábé így van, csak fordítva, anya van most szerelemben a gyerekkel.


Otthon se jó, munkában se jó. Multkor azt álmodtam, hogy inkább aludtam a hévmegállóban padon, mint hogy hazamenjek a rabságba, mellőzöttségbe.


Szex nincs. Nem baj, legalább alhatok.(40, pasi)

2015. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Én ezért nem engedtem a páromnak,hogy szüljön!


Csak mi vagyunk és ez így jó,az első 3-4 évben kínlódott,de már ő is belátja,hogy jobb gyerek nélkül. Szabadok vagyunk,van pénzünk,simán eltudunk szabadulni egy-egy hosszú hétvégére és van energiánk magunkra és egymásra.


A gyerek az oka!

2015. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én abban reménykedek,h.ha majd a gyerkőc nagy lesz,nem lesz annyi éjszakázás,több szabadság lesz,akkor marad időnk egymásra is :-)
2015. szept. 15. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:
10%

"Én abban reménykedek,h.ha majd a gyerkőc nagy lesz,nem lesz annyi éjszakázás,több szabadság lesz,akkor marad időnk egymásra is :-)"


Faxt!!!!


Fősuli tandíja és költségei.

Drogok/balhék.

Becsúszik 2.3. kölyök akit nem vetetsz el.

Megbetegszik.


Ha ezek bármelyike beüt,akkor még nagyobb lesz a gáz!

2015. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindketten többet vagytok fáradtak és idegesek, ezáltal megváltozott a hozzáállásotok a másik irányába. Meg szoktátok beszélni a problémákat? Úgy gondolom, hogy ne maradjon bennetek tüske? Talán ő is azért áll úgy hozzád ahogy, mert ingerült vagy. Tudom, nehéz, de próbáljátok meg a gondjaitokat megbeszélni maradéktalanul és mielőtt idegesen szólnál hozzá (vagy ő hozzád) higgadjatok le és miután lenyugodtatok, utána beszéljétek át a problémát.
2015. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

A gyerek az oka!5

- aki ilyet ír, az bizonyára már maga is egy ilyen "ok"-ként inkarnálódott a világba.

Szabad változtatni, nem muszáj mókuskerékként ugyanazokat a hibás köröket futni évekig, sőt generációkon keresztül évtizedekig...

2015. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs így mindenkinél. Az én férjem így 15 év után is figyelmes, vágyik rám és hiányzom neki.

Ez igaz fordítva is.

Te mindent megteszel a kapcsolatért? Vagy csak várod kedvességet?

2015. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!