Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egész nap utasítgat,...

Anyám egész nap utasítgat, semmi mást nem tud csinálni. Miért?

Figyelt kérdés
Csak utasításokat hallom már évek óta. Menjél fürdeni, menjél vacsorázni stb... Rendesen nem is beszélünk mert nem lehet vele és mindig csak a hibáimat hozza föl. Így vagyok szar, úgy vagyok szar... Már megőrülök!!!
2010. márc. 12. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Arra gondolsz, hogy megkér néha, hogy segíts? Mert az nem olyan nagy probléma, sőt.De azt írtad, hogy állandóan le sza..oz. Miért? Tettél valami olyasmit? Nem bízik benned? Ülj le vele négyszemközt, higgadtan,és beszéljétek meg.Remélem megoldódik.Konkrét példát mondasz?
2010. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet vele beszélgetni. Csak utasítgat és nem szemétlevitelről van szó meg ilyesmikről. Amikor meg mondom hogy már unalmas ez akkor azt mondja veled úgyse lehet beszélni rendesen. Hát csodálkozik hogy nem akarok amikor folyton cseszeget?
2010. márc. 12. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Megértelek mindkettőtöket. Én is szoktam mondani itthon mamámnak, hogy ne csesztessen. Van amikor tényleg jót akar nekem(valószínű neked is.) De van amikor tényleg nem hagy békén. Ne azt mondd , hogy unalmas már, hanem pl ha elmentek együtt vásárolni, vagy mikor egyedül van, akkor próbálj meg vele beszélni.Esetleg bevonhatod a tesódat, hogy segítsen, vagy családtagot, hogy elmondod neki mi a panaszod anyukáddal, és hátha segít.
2010. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az a véleményem,hogy légy vele türelmesebb és hallgasd meg.

Mond el a véleményed az elhangzottakról,ha muszáj ne feltétlenül.Lehet,hogy őt sem a kellő módszerrel nevelték,de erről nem tehet!

Viszont most te vagy a soron!Láss a dolgok mögé,meglátod könnyebb lesz mind kettőtöknek.

2010. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Valószínűleg egy elviselhetetlen kamasz vagy, aki megpróbálja úgy beállítani a dolgokat, mintha ártatlan lenne. Valószínűleg ha anyukád írna kérdést, az így hangazana: "A gyerekem a füle botját se mozgatja, ha valamire megkérem. Ha harmadjára kicsit erélyesebben szólok, még neki áll feljebb. Tizenéves lértére még fürödni se megy el magától, csak ha rászólok. Ha beszélni akarok vele, adja a sértettet, és azt gondolja, hogy csesztetésből mondom neki, hogy rakjon rendet maga után. Miért van ez?"


Na, hogy tetszik az élet a másik oldalról nézve?

2010. márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De csak ezt tudja csinálni. Apám is mondta már hogy beteges...
2010. márc. 14. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy veszem észre, elég nagy kislány vagy már.:)) Lehet, hogy anyukád nem olyan ngyon iskoláztatott ember, vagy pedig sok a gondja, nem tud mit kezdeni veled, viszont mégis tudtodra akarja adni, hogy törődik veled. Hát ennyi telik tőle. Azért még az anyukád. Vedd kézbe a dolgokat. Te legyél kedves hozzá. Tanítsd meg a modern dolgokra. Tanítgasd bármire, és főképp mutass példát kedvességből. És egyszer csak mit látsz?? Van egy nagyon aranyos anyukád. Kb. két vagy három hónap, és csak nézel, mint a moziban.
2010. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én anyám míg nem költöztem el állandóan, csak azt hajtogatta, hogy ezt csináld, azt csináld és hiába csináltam meg, pár óra múlva azt mondta, hogy egy lusta dög vagyok, mert nem segítek. Hiába én álltam ki folyton mellette és fedeztem neki apám elött, mégis én voltam a rohadt szemét láda. Most már hogy 1,5éve elköltöztem, most jött csak rá, hogy én mennyit jelentettem mikor otthon laktam

és az öcsém volt anno a kis kedvenc és őt pátyolgatta, elköltözött és én hiába mondtam neki, hogy azután ő le lesdz sz..va, nem hitte el. És lám igazam lett. Az akit a tenyerén hordott felé sem néz, és én aki gyertek kora óta utálatban élt én mászkálok hozzájuk, és én cipelgetem ha menni kell vhová!

2010. márc. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!