Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem valamit...

Van még esélyem valamit elintézni?

Figyelt kérdés

Egyedül élek az alkoholfüggő agresszív apámmal.

Most töltöttem e a 18-at, érettségim már van.

Októbertől van munkahelyem, de beiratkoztam egy OKJ tanfolyamra, hogy visszamenőlegesen megkapjam az anyukám után járó árvasági ellátást, valamint a családit. (ha ezt kiutalták,otthagyom az iskolát)

Ez kicsit több mint 100 ezer forint lesz, ami elég arra,hogy kivegyek egy albérletet, és eléljek október végéig, amíg megjön az első fizetés.(illetve a nagynéném is támogatni fog, mert a 100 az kevés lenne)

Viszont eddig nem volt számlám sem, azt is nemrég csináltam meg.

Ebből adódóan ezt a pénzt apám számlájára folyósítják.

Be kell mennem a nyugdíjintézetbe, hogy nekem utalják ki, de nem tudom ,hogy pénteken még van e erre esélyem?Mert holnap be kell mennem a munkahelyre, és ott leszek egész nap (a leírás szerint) így csak pénteken tudok intézkedni.

Nem tudom,hogy nem késő e?Mert a pénzt 12.-én szokták kiutalni, remélem nem fogják már pénteken küldeni, és félek,hogy nem tudják a számlaszámot pikk-pakk módosítani...nagyon rossz lenne ha kicsúsznék az időből.

(tegnap töltöttem be a 18-at)


2015. szept. 9. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
De, későn lesz. Általában ezeknek a dolgoknak elég hosszú, több hét az átfutási ideje.
2015. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel telefonon a hivatalt, hátha így is tudsz valamit intézkedni.Általában megértők az ügyintézők ilyen esetekben, próbáld meg haladékot kérni.
2015. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!