Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem írja alá a papírt?

Miért nem írja alá a papírt?

Figyelt kérdés
A férjem azt mondta el akar válni.Nagyon hosszú előzmények vannak mögöttünk és én is úgy érzem így lenne a legjobb.Viszont elintéztem mindent és nem akarja aláírni a papírt??Én ezt nem értem....Volt valaki hasonló cipőben?Mit csináljak?
2015. szept. 7. 18:36
 1/7 anonim válasza:
96%
Kérdezd meg miért nem írja alá a papírt...ha ő akart válni, vagy ő kezdeményezte akkor meg most mit viszakozik a döntéssel.
2015. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
HA válni akarsz akkor ad be a papírokat. Így is felbontják a házasságot, csak éppen nem "közös megegyezéssel".
2015. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nincs közös megegyezés akkor járni kell a bíróságra?Két gyermekünk van.
2015. szept. 7. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Rossz házasságokban szokott lenni, hogy az egyik a válást emlegeti, de aztán meg hirtelen meggondolja magát. Egyik nap még válni akar, a másik nap már nem.
2015. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én akartam válni, a férjem meg összetépte a kérvényt, meg az anyakönyvi kivonatát, hogy ne tudjam beadni a papírokat, aztán elkezdett küzdeni értem, meg a gyerekekért.
2015. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

semmit se kel alá irnija nem az oviban vagytok

a biroságon el kel inditanod a dolgot és szétvállasztanak mindegy ki akar nem akar vállni

2015. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van közös megegyezés akkor is járni kell a bíróságra, szóval a bírósági tárgyalást sehogy sem úszod meg.

Annyival más ha nem közös megegyezéssel váltok el, hogy így pár hónapnál tovább fog tartani a válóper, mert a bíró sokszor 1-2 békítőtárgyalást is elrendel, főleg ha gyerek van. Közös megegyezésnél még ha van gyerek is nem mindig van békítőtárgyalás. (nekünk kisgyerek van, közös megegyezéssel váltunk, csak 1 tárgyalásunk volt. Nem volt békítőtárgyalásunk)

Ha nem írja alá, akkor is betudod adni a keresetet, akkor is eltudtok válni csak lassabban megy az ügyintézés.

2015. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!