Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam el azért, mert nem...

Hagyjam el azért, mert nem szerelmes belém?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok párommal együtt. Nem költöztünk össze, de 1 héten 4 napot együtt vagyunk. Én szerelmes vagyok belé, de egy fájdalmas beszéletés után bevallotta, hogy nagyon nagyon szeret, de nem szerelmes belém. Azóta is ezen rágódom. A szívemre, vagy az eszemre hallgassak? Ha otthagyom, lehet, hogy bánni fogom egész életemben. Ha nem hagyom ott, akkor hogy teszem magam azon túl, hogy ő soha nem volt szerelmes belém?
2010. márc. 11. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érezném jól magam egy olyan kapcsolatban ahol a partnerem soha nem is volt szerelmes belém.... DE az is lehet h szerelmes beléd,de még nem fogta fel. Erre nem gondoltál? Tudod,sokan akkor jönnek rá h mit veszítettek ha mér nincs. Ha most ott hagynál lehet h rájönne h igenis szerelmes beléd nem csak szeret
2010. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a nagy szerelmek elmúlnak egy idő után. Örök szerelem nincs. Nálunk is ez van, csak fordítva, én vagyok az, aki nagyon nagyon szeretem, mindenkinél jobban, de azt a gyomorbizsergetős szerelmet nem érzem. És vele akarok élni, hozzá szeretnék menni, mindent szeretnék vele együtt csinálni. És ebben megegyeztünk, nincsenek köztünk konfliktusok, vagy ha vannak is, nem emiatt, hanem például a fogkrém kinyomása miatt... :)

Tudom, hogy koromból adódóan tapasztalatlan vagyok, de szerintem örülj annak, hogy szeret, ne azzal foglalkozz, ki mit nevez szerelemnek, mert nem az a lényeg. 22/L

2010. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Én is hasonlóképpen vagyok a párommal, csak már idősebben, harmincon túl. Azt mondja, nem szerelmes belém, de amit érez, az annál több.
2010. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Én 38 éves nő vagyok, de még soha nem éltem úgy párkapcsolatban, hogy én szerelmes lettem volna a páromba.

Voltam szerelmes, de nem párkapcsolatban. Volt fordított eset is.

Szerintem kevés olyan párkapcsolat van, ahol mindkét fél szerelmes, legalábbis nem egyforma erősséggel...

2010. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

12:01-es vagyok,még annyit fűznék ehhez, hogy voltam úgy, hogy egy pasas borzasztó cirkuszt csapott akkor, amikor megmondta, hogy szerelmes belém, én pedig azt neki, hogy én nem vagyok szerelmes belé. Férfi léttére szinte "hisztizett", de hát nem tehetek erről, érzelmeket nem lehet erőltetni. Ellenben megrázott ez a kitörése....

Másik esetben volt olyan, hogy a férfi, akivel együtt voltam, mondta, hogy nem szerelmes belém (igaz, én sem voltam belé, csak nagyon tetszett), de ennek ellenére engem is bántott egy kissé ez a dolog. Egy nagy bulin, ahol ő és én is voltunk, egy ismerőse a páromnak (férfi) odajött hozzám, megismerkedtünk és mindjárt elkezdte csapni a szelet nekem. Ez akarva-akaratlanul tetszett pont azért, mert ő azt mondta, nem szerelmes belém, igaz, én sem belé, de sértett kissé ez a dolog. Az ismerőse, a pasas, aki odajött hozzám és csapta a szelet azt mondta, hogy nagyon tetszem neki és több kedvességet is kaptam tőle, mint a páromtól. A párom rosszallóan "szemlélte" az illető felém irányuló kedves, de kissé nyomulását, pedig ő mondta, hogy nem szerelmes belém!

2010. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most megnyugodtam valamennyire, bár azért a bogár most már bekerült a fülembe.
2010. márc. 11. 13:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vele maradhatsz, de minek. Amint megismerkedik valakivel, aki vonzza mint a fény a lepkét, azonnal ott fog hagyni. Kell ez neked? mert nekem nem kéne :)


Én is hagytam már ott valakit mert nem voltam szerelmes, életem legjobb döntése volt, azóta barátok vagyunk. És engem is hagytak ott, mert nem voltak belém szerelmesek, azt se bántam. Persze, maradhattam volna a pasival, mert mondta hogy nem akar ettől még szakítani, de hát ki az a hülye aki belemegy ilyenbe. ha vele maradsz megbánod, lehet hogy nem most, majd 1-2-3 év múlva.


31/N

2010. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el, hogy megéri-e neked így.
2010. márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hagyd ott

fiatal vagy még

2010. márc. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!