Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert iritalnak azok akikkel...

Miert iritalnak azok akikkel lakok?

Figyelt kérdés
15f
2015. aug. 2. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a baj attól függ? nyugodtan írj üzenetett
2015. aug. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert egy önző kis nyikhaj vagy?
2015. aug. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Oke koszonom lehet hogy irni fogok a jovoben😃


Miert lennek onzo kis nyighaj?! Kifejtened bovebben?😒

2015. aug. 2. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
csinálnak bármi olyat ami neked nem tetszik? kicsit több infót pls
2015. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy önző kis nyikhaj lehetnél, mert igazából semmi konkrétat nem írtál, mi bajod az emberekkel, akikkel gyütt laksz. Így csak arra tudtam gondolni, hogy szimplán összeférhetetlen vagy, azért nem bírod őket elviselni.
2015. aug. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert így közelről minden hibájuk jobban zavar. Kamasz lányommal nagyságrendnyit javult a kapcsolatunk, mikor ő kollégiumba költözött. A koleszban megvívta a maga csatáit a nevelőkkel, szobatársakkal, otthon meg élvezte a hétvégéket.
2015. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, azért, mert 15 éves korodra, élettapasztalat nélkül te szeretnél a Világ Karmestere lenni!

.

Irritálnak, akikkel laksz. Az nem, hogy nem tudod magad eltartani és rájuk vagy szorulva?

.

Végeredményben tehát azért irritálnak azok, akik veled laknak, megtűrnek, eltartanak, mert mindezek ellenére nem fogadják el, hogy a te akaratod teljesüljön övékével szemben!

Élj egyedül, költözz el, no és tartsd el magad!

2015. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hat elosszor is valami nyomja a melkasom valami lelki dolog nem mindig de eleg surun, van olyan amikor annyira hogy bemegyek sirni a szobaba es mikor kijovok bunko vagyok mindenkivel (ez utobbilegtobbszor este szokott tortenni) es masnap jobban erzem magam utanna kezdodik elorrol ket ilyen kozott tobb honap is eltelik.a legnagyobb problemam az hogy ilyenkor iritalnak idegesitenek lakotarsaim amikor szinte mem is csinalnak semmit.

Probalok kuzdeni ellene.

Meg sokat akarok egyedul lenni.

Erre meg az is ra tesz hogy panelban lakunk es imadtam kerteshazban lakni.

Szoval rosszul erzem magam de pontoson magam sem tudom hogy miert.

Segitsetek pls.

2015. aug. 2. 14:28
 9/14 A kérdező kommentje:

14:19 balaszolo

Van benne igazsag de 15 evesen hogy koltozzek el??!

2015. aug. 2. 14:32
 10/14 A kérdező kommentje:
Anyukammal, mamammal, papommal es a hugommal lakok...
2015. aug. 2. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!