Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek? Nos, pici...

Mi a velemenyetek? Nos, pici gyerekkel es eljegyzi a szeretojet akivel 3 eve van?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Hát az f@sza!az ilyeneket utálom nagyon.meg a nöket is,akik tudják,hogy van feleség,meg kis baba,és igy is szét teszik a lábukat.ha egy lenne vér a pucájába,akkor elöbb közölte volna hogy ennyi,és aztán megy ahova akar.de igy????

(Zsoka)

2010. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Egyszerűb lett volna, ha a szeretőjét veszi el, és nem a mostani feleségét. Így nem lenne most egy megalázott nő, egy elhagyott pici gyerekkel. Sőt, mostanra a feleség még talpra is állt volna a csalódásból.


A pasi haljon éhen, a szeretőjével együtt (aki szintén pattintva lesz)!

2010. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ítélkezem. Sajnos nem tudunk minden részletet. Láttam már én is néhány durva esetet. Például egy olyat is, ahol a kedves hölgy öngyilkossággal zsarolta a párját, hogy megteszi ha elhagyja. A férfi tudta nélkül terhes lett (úgy beszélték meg a védekezést, hogy a hölgy gyógyszert szed) úgy, hogy tisztában volt vele, a férfinek van valaki más akit szeret. Végül megszületett a baba, de a férfi kilépett a kapcsolatból. A nő meg közölte vele, hogy akkor vigye a kölykét is, neki nem kell. Szóval nem mindig a férfi a hibás. A kérdésből csak annyi látszik, hogy van egy gyereke egy nőtől akivel él (valószínűleg 3 év alatti ha pici gyereket ír a kérdező) és már a gyerek megszületése előtt összejött azzal a nővel, aki most a menyasszonya. Simán el tudom képzelni, hogy a nő azért esett teherbe a férfi tudta nélkül, hogy megtartsa amikor rájött arra, hogy a férfinek van valakije. Innentől kezdve a nőt nem tudom sajnálni, hiszen tudta, hogy mit vállal amikor olyan férfitől esett teherbe akiről tudta, nem őt szereti. A férfi részéről viszont szintén nem volt egyenes az, hogy szeretőt tartott, hiszen ki lehet lépni egy kapcsolatból ha nem működik.
2010. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hogy ha már három éve szeretője van, mi a fenének szült neki a nő gyereket? Ettől remélte, hogy mégis vele marad?
2010. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell rögtön ítélkezni. A nők agyafúrtak, simán lebabázhatott a feleség, a férj meg ki tudja miért, de már nem a feleségét szereti, ha el is jegyezte a másik lányt, valószínűleg több, mint "szerető", miért lesz rögtön ku***? A szívnek sajnos nem lehet parancsolni, van, hogy néha rosszba szeretünk bele. Ebben az esetben: ha a férj marad, ő is szenvedni fog, a szerető is, a gyerek sem nyugodt légkörben nő fel, ha meg megy, lehet a feleségen kívül mindenkinek jobb lesz.
2010. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
Mit nem kell ítélkezni?Én soha nem lennék egy olyan pasi menyasszonya,sőt még barátnője sem,akinek van más is az életében.Még ha csak papíron is.Ha szeret engem,akkor rakja rendbe az életét,ne egy szemétdombon akarjon "Új életet" kezdeni velem.Azért én ennél többre tartom magamat!
2010. márc. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a kéttonnás hájpacni ápolatlan nők ribancoznak,meg ítélkeznek más felett.Soha senki nem szabad elítélni,mert nem tudhatjuk nekünk mit tartogat a jövő.

Szerintem nem is a szeretőt kéne okolni,a pasi legalább(sőt!)ugyanolyan vétkes.Elvégre ő csinált gyereket a feleségének,mikor elvileg már mást szeret.

2010. márc. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az erkölcsös nők...

Egyébként ismertem 105 kilós nőt,aki életében nem volt fodrásznál,de mikor bemutatta a férjét a nyálunk csöpögött...

Bizonyos kor felett már az észbeli képességek többet érnek,mint egy frizura...majd megtanulod.

2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

11:00-esnek:


Igen, és a gyerek azzal a tudattal fog felnőni, hogy az apja elhagyta - talán pont azért, mert ő megszületett, szóval magát fogja okolni.


Annak a hozzászólónak van igaza, aki azt írta, hogy addig ne kezdjen vele kapcsolatot a pasi, míg nem rakta rendbe a dogait.


Másik hozzászólónak, aki azt írta, hogy itt kövér, öreg és ronda nők írnak: TÉVEDÉS AZ, KISANGYALOM!


20/karcsú lány :)

2010. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!