Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet lenne?

Szerintetek jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagy szereti Kínát, ott ismerkedtünk meg akkor amikor másodszor volt ott és összejöttünk. Már régóta oda szeretne költözni most el is tudnám vinni (szülinapi ajándék lenne, persze megbeszélném előtte). Mivel nem vagyok magyar (pár hónapja jöttem ide) könnyebben tudnék munkát szerezni neki is meg magamnak is. Szerintetek örülne neki? :)

25/F


2010. márc. 6. 16:06
 1/8 anonim válasza:
6%

Szóval kinai vagy?

Nincs véletlenül japán lány ismeröd (15-18 év) között akinek nincs barátja? :D

2010. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy örülne, ha odaszeretne költözni:D
2010. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó szórakozást,mármint itt,ugyanis,ha nem vagy magyar,az életbe nem tudtad volna ezt a négy sort így összehozni.
2010. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ismerek :D


miért? amikor gyerek voltam 4 évig éltem itt, tanultam/tanulom a nyelvet is.

2010. márc. 6. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy én tudom, Kina óriási fejlődés közepette van. /jaj nekünk Európa!/ Ha szereti Kínát, talán szívesen oda is költözne veled. Ajánld fel neki. Munkát is könnyebben találtok, mint Magyarországon. Sajnos ez a mai magyar valóság.
2010. márc. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kamu:D
2010. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A sok "kedves" válaszolónak: attól, hogy nem biztos, hogy még folyékonyan beszéli a magyart, és ezért nehezen érthető mondjuk a kiejtése, még le tudhatja írni helyesen a magyar szavakat, tudhat érthetően fogalmazni magyarul!


Nem tudom, Kínában hogy állnak ahhoz, ha egy nyugati ember kér letelepedési engedélyt, mert ott kommunizmus van... Az ötlet nem rossz amúgy.

2010. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondjátok, hogy kamu. Az előttem lévőnek igaza van.

Inkább örüljetek neki, hogy normálisan ír és ki lehet olvasni. Most baj, hogy normálisan megfogalmazta a kérdését?


Ha oda szeretne költözni beszéljétek meg. Szerintem nagyon örülne neki. :)

2010. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!