Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum ki tehet e az utcára ha...

Anyum ki tehet e az utcára ha elmultam 18 éves?

Figyelt kérdés

Van egy nevelőapám mindent megtett eddig hogy rossz kapcsolatom legyen édesanyámmal ..és most megint eljött egy idöszak hogy teljesen kiakar csinálni álandoan azt hajtja anyumnak hogy küldjön el (takarodjon már el innen )

Nagyon nehéz helyzetben vagyok ! teljesen kivagyok turva a családbol !

a sulit ottkelett hagynom mert dolgozni kelett mennem !

most nincs munkahelyem mert ahol voltam a munkatársak otiscsak szemétkedtek velem ! persze senki nemértett meg soha .

nemtudom mit tegyek :(


2015. júl. 15. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az lenne, ha te magad döntenél úgy, hogy elmész onnan.

Igen, kitehet, ha nincs szíve.. Ismerek is olyan nőt, aki kitette a gyerekeit szépen sorban, mihelyt betöltötték a 18-at.

Ezek után talán jobb lenne neked nélkülük. Nagyon gáz, ha anyukád inkább a nevelőapádra hallgat, mintsem téged válasszon.

2015. júl. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Ez így elég önsajnálatnak hangzik, a végét olvasva.

Ha én jó kapcsolatot akarok valakivel, akkor nem tudja egy harmadik meggátolni minden ok,-indok nélkül, főleg egy anyával nem.

Azért fel a fejjel és ülj le anyukáddal négyszemközt, tisztázni a helyzetet. Vagy állj saját lábra, ha úgyis otthagytad a sulit.

2015. júl. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Ha nappali tagozatos diák leszel, akkor nem tehetnek ki, egyébként igen.
2015. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!