Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb férfiak! Nektek mi a...

Idősebb férfiak! Nektek mi a véleményetek? Hosszabb

Figyelt kérdés
25 vagyok édesanyám nem rég ment újból férjhez. A férfi 47 körül jár. Sokszor megyek ki hátra a kertbe napozni meztelenül, mert se szomszéd és közel távol senki. Akkor szoktam kimenni mikor senki nincs itthon de van amikor nem hallom hogy megérkeznek anyu és a férje mert nagyon hátul vagyok. Szoktam szólni nekik hogy hátra megyek ha itthon vannak, jelzésképp hogy senki ne jöjjön hátra de így is hátrajön anyám férje. Épp mikor kint vagyok arra van dolga és nem nagyon zavarja hogy szóltam hogy hátul leszek. Állandóan figyelek hogy ki jár épp arra hogy eltakarjam magam de mostanában mintha settenkedne mert nem hallom. Párom szerint direkt csinálja. Most én vagyok paranoiás vagy tényleg direkt akkor jön hátra mikor napozok? Nem vagyok playboynyuszi de ronda se. Ma pl szóltam hogy kimegyek és 15 percre rá kijött valami kamucuccal a kezében olyan nagyon hátra(nagyon nagy a kert) még halkan óó-zott is mikor odaért hozzám aztán piszmogott valamivel és elment. Le se tudtam reagálni épp hason feküdtem ha felkelek a mellemet látja meg, ha maradok a fenekemet nézheti mert tangában voltam és rohadtul nem vettem észre hogy jön megint csak halkan. Fiúk véleménye érdekelne elsősorban. Ezek mit jelentenek? Ki hogy reagálna? Én hogy mondjam el hogy mennyire zavar? Kínos nagyon anyukám miatt. (Soha többet nem megyek ki ha itthon van ez egyértelmű... )

2015. júl. 6. 18:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

"Mert ha nem mondod, hogy NE menjen utánad, a legtöbb férfi azt hiszi, azért mondod, hogy mégy ki pucérkodni, hogy kövessen."


Az a baj, hogy tényleg vannak ilyen kretének, akik azt hiszik, hogy minden nő őket akarja...

2015. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
korban a pai illik anyukádhoz.de te akkor is egy havay 25eves csajszi vagy,azaz jobb nő vagy mint anyukád,és ha pucé vagy nyilván megkukkant.én is megkukkantanàlak.
2015. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
23%

Férfi oldalról válasz:

1. Biztos nem akar megkörnyékezni, ha az anyukáddal van kapcsolata...

2. Dehogy veszi hívogatásnak azt, hogy hátra mész. De én is pont olyan lökött vagyok, mint ez az ember: ha nem mondják meg egyértelműen a lányok, hogy ne velük együtt öltözzek meg fürödjek stb., akkor reménykedek, hogy mégis szabad. Általában úgyis egyértelműen arra utaló a magatartásuk, hogy sicc ki, öltözünk, napozunk. Illik venni a lapot. Ennek ellenére én is azon agyaltam régebben folyton, hogy hol leshetem meg őket, sőt néha sikerült is. Azért 47 évesen már tudom, hogy nem lehetek (remélem, hogy nem leszek) majd ilyen vén szamár, akkor már senki nem fogja elnézni ezt nekem. De azért minden pasi részben egyet fog érteni, hogy olyat tettem meg, amit ő nem vállalt be, mert óvodás szint ezt megkockáztatni. Tehát igen, fel kell nőni, de a férfi öregkoráig szívesen néz meg meztelen csajokat.

2015. júl. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit higgyek, én annyira visszataszítónak találom ezt a helyzetet és nagyon félek hogy anyám egy vadbaromhoz ment hozzá... mindenesetre köszönöm a sok választ. Nagyon nagyon remélem hogy csak a paranoia lesz az oka az egésznek.
2015. júl. 8. 00:02
 15/17 anonim válasza:
0%
Még valami: esetleg egyszer-kétszer hagyhatod, hogy megnézzen úgy telibe (szexuális jelzések nélkül). Aztán ha már ismerős látvány vagy neki, akkor kevésbé fog "kommandózni", vagy abbahagyja. De gondolom ez eszed ágában sincs ilyet tenni. Onnan jutott ez az eszembe, hogy ha valakit minden nap meztelenül látnék, teljesen leszarnám már egy idő után az n+1. napon.
2015. júl. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
53%

1. Mondd meg neki, hogy NE menjen hátra, amíg napozol

2. Ha hátra megy, közöld, hogy beszélsz anyáddal, hogy leskedlődik

3.Napozz bikiniben

4. Napozz máshol, költözz el, felnőtt vagy már, bár ki tudja, ha még arra sem vagy képes, hogy szavakkal elmond a fazonnak, hogy NE GYERE HÁTRA, VAGY HA IGEN, SZÓLJ ELŐTTE, MERT ZAVARSZ

5. Ne napozz, ha ennyire zavar az egész, nem fogsz belehalni

2015. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Erősen gyanús, hogy tényleg azért járkál hátra, hogy meglessen.

Beszélj vele, közöld vele, hogy tudod hogy azért mászkál hátra. Ha ekkor sem hagyja abba, mondd meg neki, elmondod anyádnak az egészet. Csak ezután, ha erre sem áll le, beszélj anyáddal.

2015. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!