Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hívhatok meg senkit...

Nem hívhatok meg senkit születésnapjaimra mit tegyek?

Figyelt kérdés

A születésnapomra nem hívhatok meg senkit és csak anya barátnői jönnek a családon kívül mintha ha az ő szülinapja lenne! Szeretnék meghívni osztálytársakat csak az a baj h fiúk mert az összes lány plázacica fajta és ezért kerülöm őket. Ezért a fiúk maradtak elvagyok velük szoktunk focizni

de anya szerint ha felengedem őket a házba akkor mindenhol rendetlenség lesz meg biztos fiúznék, holott csak barátok vagyunk és egy szülinapon amúgy is rendetlenség lesz szóval nem értem. A válaszokat előre is köszönöm h oldhatnám meg h meghívhassam a barátaimat???


2015. júl. 4. 22:52
1 2
 1/12 Duenna ***** válasza:
23%
Hát, mivel úgy néz ki, hogy csak fiúk lennének, így valóban eléggé necces a dolog. Hívj meg inkább olyan lányokat, akik nem plázacicák. Nem hiszem, hogy ne lennének ilyenek! Legyen két szülinap tartva, egyiken legyenek azok, akik anyukád barátnői, a másikat pedig beszéld meg anyukáddal, hogy akkor legyen saját szülinapi kívánságodként, elhívsz néhány barátnődet. Nem hiszem, hogy erre nemet mondana.
2015. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem írtad le, hogy hány éves vagy. Ha idősebbek vagytok, akkor be is ülhettek valahova.
2015. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok
2015. júl. 4. 23:04
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Vagy az a baj, hogy fiúk a barátaid, vagy az, hogy nem fűlik a foga a bulit követő pakoláshoz.

Mert abban igaza van, hogy felnőtt nők nem csinálnak olyan kupit mint pár iskolás gyerek.


Ígérd meg, hogy segíteni fogsz neki a felkészülésben és a buli utáni rendrakást sem egyedül kell megcsinálnia.

Ha papír és műanyag étkészletet vesztek akkor mosogatni sem kell.

2015. júl. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Menjetek ki egy focipályára és tartsatok szülinapi meccset :P Vihetsz valami sütit is, meg megbeszélheted velük, hogy hozzanak üdítőt és meg van oldva.
2015. júl. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért nem engedi meg neked, hisz gondolom ő is tudja, hogy ők a barátaid. Másokat meg tök felesleges meghívni, ha nem vagy velük jóban. Amit az utolsó írt az szerintem nem olyan nagy hülyeség. Én is sokat szoktam kint találkozni a barátaimmal mert sokszor nem tudunk menni egyikünkhöz sem. Ti ráadásul szerettek is focizni, ha mindenki visz valami rágcsát, innivalót akkor tök jó buli lehet. Ha van a környéken olyan hely és van pénzetek, akkor be is ülhettek egy cukrászdába vagy pizzázni.
2015. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Anyu megengedte h lemenjünk focizni, de akkor a család is mennyen(de ők csak nézők lesznek).
2015. júl. 5. 09:36
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád barátnőinek semmi keresnivalójuk a TE bulidon. Anyukád nem neked csinál bulit, hanem önző mód magának. Ha az érdekelné, hogy te mit szeretnél, akkor azt hívnál meg, akit akarsz. Nyilván létszámban lenne megkötés - ez természetes -, de én biztosan nem zárnálak el a barátaidtól. És, ha fiúk, akkor mi van? Semmi!

Nem értem anyukádat.

2015. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

A család ne menjen le focit nézni basszus... Ez röhejes.

Amúgy meg "mennyen"? Ez komoly??

2015. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Menjen-t akartam írni de mindegy. És tudom h röhejes de ez is valami inkább nem megyek bele a vitákba. De félt engem és csak a suliba mehetek egyedül. Pedig a focipálya közvetlenül előttünk van.
2015. júl. 5. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!