Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjak valamit nekik? Vagy...

Mondjak valamit nekik? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Testvérem feljelentget férjével tök becsületes embereket.

Ha valaki kritizálja öket,azzal nyugtatgatják egymást:

"Ne foglalkozz velük,csak irigyek ránk!"

Már mindenkinek rossz véleménye van róluk,más területen sem lehetnek büszkék magatartásukra.

Kis városban lakunk,mindenki ferdén néz rám is,anyánkra is.Pedig mi csak utólag hallomásból tudjuk meg disznóságaikat.


2010. márc. 2. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen rosszindulatu a testvered? Es raernek nagyon, gonoszak es orulnek mas karanak. Butak is. Ennyi a velemenyem.
2010. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már családon belül is mindenki távolságot tart velük, mert ha magunkhoz engedjük mi isszuk meg a levét.
2010. márc. 2. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! A feljelentgetéseknek oka van? Miért teszi? Az írásod alapján azt tudom mondani, hogy a tesód rosszindulatú. Ha van kedved mesélj több mindent erről. Mert így csak egy mondattal lehet tanácsot adni. Önző embereket messziről kerülni, -még ha testvéred is.
2010. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Eddig könyörögtek,hogy anyánk irassa rájuk a házát,

most,hogy megtette nagyon csúnyán kikészítették:

"Ez a ház egy szar,és úgysem tudnak vele mit kezdeni míg

benne él."

2010. márc. 2. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is tudok ilyen személyről, aki szereti feljelentgetni az emberekt, mindenhol, ahol csak lehet az éppen aktuális kiszemeltet! Nála az ok többféle! Az első és a legfontosabb, az irigysége! pl.: ha látja, hogy az aktuális főnökének megint a legújabb autója van, akkor megy és feljelenti őt az összes létező szervezetnél! ez érvényes nála a szomszédnál is, aki felújitja a lakását például! És mindez miért? azért, mert irigyli őket! rosszul esik neki az, hogy neki nincs szép, új kocsija (nemhogy a legújabb, semmilyen!), nincs saját lakása, és a béreltet sem tudná felújitani! Szóval, ez, amit irtál, hogy még ők mondják, hogy : "Ne foglalkozz velük, csak irigyek ránk!" hát igazából, ők azok, akik irigyek másokra! és ahelyett, hogy ezzel töltenék az idejüket, hogy mennek és bejelentést, vagy feljelentést tesznek, inkább próbálnának meg több pénzt keresni, természetesen tisztességesen vagy tovább fejleszteni magukat, hogy jobb álláshoz jussanak! egyébként, hogy ezeket én honnan tudom? onnan, hogy az adott személy saját maga mesélte el!


Szerintem, nem tudsz az ilyen emberekkel mit kezdeni! ezek soha nem fognak megváltozni, még akkor sem, ha megpróbálsz velük beszélni, hogy ezek az emberek nem ártottak nektek és ti vagytok a gonoszak! soha nem fogják ezt látni, csak azt, hogy ők nem tudnak olyan körülmények között élni, mint azok az emberek! csak elfelejtenek egy kis apróságot, hogy azoknak az embereknek a többsége, becsületesen hosszantartó munka során jutottak oda ahova! itt nem feltétlenül csak a gazdag emberekről beszélek! sztem szakitsd meg velük a kapcsolatot, hiába a testvéred, ebből még neked is bajod származhat majd egyszer! És, amit a saját édesanyukátokkal tesznek, hát arról meg ne is beszélje, mert sajnos, erre is tudnék példát mondani a környezetemből! pedig ő felnevelt benneteket és ezt kapja vissza! Én biztosan kitagadnám a családból! Láttam erre példát, szóval tudom mit beszélek!

2010. márc. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annak a háznak a fele nem téged illetne?
2010. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem az a ház csak addig kedves mig anyám benne van.

(Ez a része nem izgat)

Mintha nem is egy szüleink lennének,úgy különbözünk ilyen téren is.

2010. márc. 2. 12:44
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak addig kedves az a ház ez igaz, de utána az érték, amiért a szüleid megdolgoztak és ha hagyod, hogy a bunkó testvéredé legyen az egész, az azt jelenti, hogy letojod az őseid áldozatát, amit a házért hoztak. Ennyi erővel a szomszédnak is adhatnád. Ezért érvényesülnek ezek a testvéred-féle patkányok, mert mindenki tűri szótlanul amit művelnek. Te is inkább itt panaszkodsz, ahelyett, hogy emberesen kiosztanád őket!! (Te is egy nagyon rendes konfliktuskerülő ember vagy, ami egy nagyon szép tulajdonság, de sajnos a Teféléket elnyomják a

Testvéred-félék és ezért tart itt a világ)

2010. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Forr bennem a dolog,hogy meg mondom nekik,mi a véleményem

róluk!De mit érek el vele? Gondolod akkor megváltoznak?

Kötve hiszem!

2010. márc. 2. 13:04
 10/10 anonim ***** válasza:

.de akkor legalább mondhatod, hogy Te megpróbáltad és egy pici esélyt adtál annak, hogy elgondolkodik rajta.

(én azt is megmondanám neki, hogy szégyellje magát, hogy nem lehetsz rá büszke, pedig egy testvérnek akként kellene élnie).

2010. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!