Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnapi ajándék az osztálytársa...

Nőnapi ajándék az osztálytársaknak a kisöcsém részéről?

Figyelt kérdés

A kisöcsém szeretné megajándékozni az osztálytársnőit nőnapon, így valami kis, olcsó ajándékötlet kellene, aminek örülnének is a kislányok, és amiből 8 db nem kerülne olyan drágába. Virágot nem szeretne adni. Adjatok kérlek ötleteket!

20/L


2010. márc. 1. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi suliba a fdiúktól képeslapot kaptunk, meg most olyan süti jutott eszembe ami nem krémes, hanem olyan, mint pl. a kókuszgolyó. Mindenki 1-1 db-ot. De ha a sütis dolog tetszik, akkor legyen kétféle, mert ha pl. az egyik a kókuszgolyó és valaki allergiás a kókuszra, akkor azzal kiszúr az öcséd.
2010. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A képeslap tényleg jó ötlet :] Vagy lehet kapni olyan egy darabos desszerteket (pl. Párizsi kocka, vagy az a katicabogaras) szerintem az is jó ötlet.


Esetleg az öcséd rajzolhatna a kislányoknak valamit. Mondjuk kinyomtattok egy szép virágot, ő kiszínezi, aztán ráragasztjátok egy kartonlapra, a tesód pedig ráírja, hogy "Boldog nőnapot XY!"


Egyébként hány éves az öcséd? :]

2010. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
de aranyos :)! kislányok tuti odáig lesznek :) szerintem a desszert jó ötlet nagyon :) mozart-kugel az omv kutaknál le van most árazva, 179 ft/db, az is jó lenne szerintem :)
2010. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát, nem olyan kisfiú már, 11 éves :) Köszönöm az eddigi jó ötleteket! Még írjatok, hogy majd egy kész ötlettárral álljak elé, lássuk mit szeretne vinni majd :)
2010. márc. 1. 15:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hajtogatott virág,segithetsz neki meghajtogatni,nekem mai napig megvan ,amit talán 8évesen kaptam:)

vagy fűmag,vmi anyagból csinálni emberkét,és ugye ha locsolva van,akkor nő a fű,régen úgy szerettem

2010. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a képeslap és a "katica" csoki tetszik :)
2010. márc. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet csinálni lisztembert :D Egy lufiba lisztet kell tenni, be kell csomózni a száját, és utána lehet nyomkodni. Rajzoltok rá arcot, és tök ari :D Én nagyon szerettem kölyökkoromban.
2010. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Legelső vagyok.

Megírod majd mi mellett döntöttt?

2010. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

jaj de jó kérdés! :D

én is ráveszem az öcséimet h adjanak vmi meglepit a lányoknak!

ők is 11 évesek :)

vmi ilyemi sütit készitünk: [link]

2010. márc. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehér és zöld filcből hóvirágot készíteni és ráragasztani egy más színű filc lapra. Tulajdonképen képeslap filcből. Nagyon mutatós.
2010. márc. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!