Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha...

Szerintetek normális ha valaki családi meztelenkedésre kíváncsi és már 2 szer is kiemeli?

Figyelt kérdés

a kérdés nagyon jól meg van fogalmazva, nem feltételehető ez, így mindenki megírta kit mennyire láttak meg, mi volt a sztori, stb.

csak nekem tűnik "érdekesnek" a dolog?


2015. máj. 27. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Juj, régen volt egy csajszi, aki állandóan ilyeneket kérdezett. Hogy dicsérgetik-e egymást a tesók, rokonokat nézegeted-e meztelenül... de főleg a tesókra ment rá. Szerintem tök beteg.
2015. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most olyan szülő-gyermek kapcsolatos a dolog, csak érdekes, hogy senkinek nem esik le..
2015. máj. 27. 23:28
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Beteges. Engem nem érdekel, elég beteg ebben jár ide amúgy is.
2015. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

"Juj, régen volt egy csajszi, aki állandóan ilyeneket kérdezett. Hogy dicsérgetik-e egymást a tesók, rokonokat nézegeted-e meztelenül... de főleg a tesókra ment rá. Szerintem tök beteg."


Jaja, egész biztosan "csajszi" volt. (NEM.)

2015. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen itt sokminden volt pl.mhelyi kukkolok is..

a mit szolnàl hozzà ha a tudtod nélkül figyelne a főnököd a melohelyeden??

2015. máj. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

ez melyik kérdés?

amúgy szerintem is gáz, de legalább nem a saját családjára izgul hanem máséra..:D beteg így is

utolsó: tényleg lehet ilyet hallani, ahol ilyen két oldalú tükör van.. vagy hogy hívják. te azt hiszed hogy egy tükör, de a túloldalról meg látnak téged . boltban is van néha ilyen, de azért irodában elég para lenne ha a főnök bent hegyezné magának, miközben könyvelek

2015. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mindenki olyan őszintén válaszol, csak kérdező már másodjára emeli ki, de nekem elsőre is már olyan érdekesnek tűnt a kérdés, viszont jól fogalmaz, az ember nem gondol rosszra..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2015. máj. 28. 08:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg érdekes ...

Abberált egy alak lehet .....

2015. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szerintem is, márcsak a kiemelések miatt is..

direkt be is írtam hogy ez ne normális, erre utánam egy lány megint írt egy sztorit...

2015. máj. 28. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!