Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem gondol arra hogy ha...

Miért nem gondol arra hogy ha ő meghal, a két kicsit ki neveli fel?

Figyelt kérdés

Adot egy 30as házaspár, a nő anyám testvére,van két gyerekük,2 és 4 évesek.A férj rákos,áttéttel,mindennel,több korházban azt mondták,hogy nem segithetnek.Debrecenben tudnának,de ahhoz környékbeli lakcim kellene,ők meg dunántuliak.

Ilyenkor nem az lenne a normális,hogy akkor fogja,kivesz egy debreceni albérletet,bejelenti magát oda,és akkor kezelik?

Nem,ehelyett ők akkor mennek pesti dokihoz,majd kemoterápia (amit már legutobb se birt a szervezete,most se fogja),meg akármi,nem foglalkozik vele,ugy vannak vele,hogy ugyse hal bele...pedig bele fog (az anyukája is ebbe halt bele),ha nem kezelik ugy ahogy kellene...család már nem mer szolni se,nekem van csak nagy szám,hogy közöljem,hülyék,legalább a két kicsire gondoljatok,az anyjuk egyedül nem fogja tudni felnevelni (csak a férj keresett jol)

de kezdem unni hogy hiába jártatom a szám,nem tesznek semmit,várnak erre az eredményre,meg arra,vagdaltatják ki a szerveit,kapja a nemhatásos kezelést (debrecen a legjobb korház ilyen szempontbol,ezzel senki nem ellenkezik,ők mégse akarják,mert messze van...anyagilag megtehetnék...)

mit lehetne velük kezdeni?

legszivesebben már megütném,hátha észheztér,bár leginkább már csak a két kicsit sajnálom,ők nem lennének,nem érdekelne,aki hülye haljon meg...de ne két gyereket hagyjon árván ha nem muszáj...

22/L


2010. febr. 26. 08:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges ember is gondol erre, hátmég ha valaki beteg.

Nem tehetsz aktívan semmit, maximum olyan kajákat vihetsz nekik, amely segíthet neki a felépülésben. A férfiak legtöbbje nagyon furcsán képes gondolkodni, de a logikája mindenképp megvan, lehet hogy te nem látod. Felnőtt ember, hagyni kell azt tenni, amit jónak lát. Az pozitív, hogy nem hisz abban, hogy belehalhat. Fel lehet ám épülni az áttétes rákból is. Az elmében dől el minden.

2010. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem itt semmit nem tudsz tenni :( Az anya a két kisgyerek után fog árvaellátást kapni, ha meghal a férj, ez nem tudom mekkora összeg. A szervek "kivagdaltatása" meg valószínűleg nem segít áttételes ráknál, a kemoterápiától tényleg csak legyengül az immunrendszere - én is ismertem több olyat is, aki ezek mellett a kezelések mellett meghalt (olyat egyet sem, aki felépült volna tőlük, bár ez nem jelenti, hogy nem is volt ilyen). A hit egyébként csodákra képes - ha ő ebben hisz ennyire, akkor lehet, hogy ő lesz az, akinek pont segíteni fog ez a módszer. Debrecenben egyébként milyen kezelést alkalmaznak?
2010. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

debrecenben egyidejüleg intravénásan c vitamint meg b17-et (nem fix h b17),nagyonnagy mennyiségben (pont Komár Laciról volt cikk nemrég,hogy őt igy gyogyitották ki 2 év alatt),és ehhez valami kisérleti kezelést,nemtudom mi pontosan,ott elakadt a dolog,hogy sajnálják,a korház nem áll ugy anyagilag hogy tudjon nem hozzájuk tartozo beteget fogadni,pedig az ő modszerük segitene (többi korház mind csak kemoterápiával meg vagdosással probálkozik,bár volt amelyik már azzal se,mert meghalna az asztalon)


hit ereje gyogyit...de ő nem hisz benne hogy nem hal meg,hanem mintha nem is foglalkozna azzal hogy beteg....

és ez idegesitő

és a felesége se foglalkozik vele

2010. febr. 26. 08:53
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van dönteni a saját sorsáról. Szerintem.

Elég baj ez neki, hadd döntsön a feleségével.

2010. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

sztem nem könnyíted meg a dolgukat ezzel az akaratossággal. Most különösen nincs erre szükségük. Felnőtt emberek, engedd meg nekik, hogy döntsenek.

Az infót tálalod, ezen túl ők az illetékesek.

2010. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg ők már elfogadták ezt a helyzetet és belenyugodtak a visszafordíthatatlanba.

Valószínüleg ők többet tudnak a betegség előrehaladottságáról mint amennyit nektek elmondanak.

Próbálják az utolsó időket még együtt eltölteni,hiszen ahogyan említetted már áttétes és már volt kemója ,tehát tudja mi várna rá és ezt nem akarja.

Nem tehetsz semmit ha ő úgy döntött, akkor el kell fogadnod bármennyire is fáj neked.

Inkább próbálj meg segíteni úgy ,hogy a gyerekekre vigyázol ,hogy több időt eltölthessenek kettesben is.

Ha megkérded miben segíthetsz az is sokat jelent ilyenkor:)

2010. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A B17-ről én is csodákat hallottam, tök jó, hogy már hivatalosan is csinálnak ilyen kezelést Debrecenben (én ha rákos lennék, tutira oda mennék, nem kemóztatnám magam, amellett eddig az összes ismerősöm meghalt - nem hiszem, hogy hú, de hatásos lenne). De b17-et lehet rendelni netről is: [link] (sajnos elég drága), vagy lehet venni sárgabarackmagot bioboltokban vagy Pesten a Herbaházban, az nagyon nagy koncentrációban tartalmazza a b17-et - ez olcsóbb, 800 Ft körül van egy csomaggal. Minden nap megeszik egy csomaggal, lehet, hogy segít neki. Bár lehet, hogy ők nem hisznek az alternatív terápiákban, és az orvosok mindenhatóságába vetik a hitüket - ez esetben nem tudsz mit csinálni sajnos. Pedig szerintem az alternatív megoldások is megérnek egy próbát - főleg, ha máshogy már úgysem lehet segíteni.


Azzal, hogy úgy viselkednek, mintha nem is lenne beteg a férfi, szerintem hárítani akarnak, valószínűleg nem tudják elfogadni, hogy hamarosan meg fog halni :( Struccmagatartás - a létező legrosszabb megoldás. Bár csak a Jóisten tudja, hogy mi, jelenleg egészséges emberek hogyan viselkednénk a helyükben.

2010. febr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

honlapot ismerem,nekik i mutattam,tele van beszámolókkal,sőt,ismerős is van,akire azt mondták,hogy max 2 honap,és mégis meggyogyult,méghozzá ezzel a modszerrel..


de...áhh...

2010. febr. 26. 09:40
 9/20 anonim ***** válasza:

én nem nyugodnék bele...

tovább "erőszakoskodnék" :)

mindent bele, megéri!

2010. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem erőszakoskodok,csak kinyomtatgatom ami olyan,orra alá dugom,kiemelem pirossal a lényeget mitn egy ovodásnak,meg kérdezgetem,hogy ha már az nem érdekli,hogy vele mi lesz,gyerekekre nem gondol...
2010. febr. 26. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!