Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Új iskolába kerülök hétfőtől....

Új iskolába kerülök hétfőtől. Jó tanácsokat szeretnék kapni tőletek, hogy hogyan jöjjek ki jól az új osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék könnyen beilleszkedni és jóban lenni jófej lenni a többiekkel? Szeretném, ha kedvelnének. (pár ismerősőm lesz az új helyen)


L/17


2010. febr. 24. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
az új iskolában az új lány mindig érdekesség :D Itt új lappal tudsz indulni - ha jó osztályba kerülsz, hamar lesznek barátaid, nem lesz gond, csak legyél nyitott mindenki felé!
2010. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

èn mindig népszerü voltam az iskolában. most a 10-ik találkozón is egyböl mindenki hozzám akart jönni beszélgetni.


De én soha nem kezdtem el barátkozni.Ott voltam és ha érdekes volt valami én is benne voltam, de nem akaszkodtam senkire, hagytam follyon minden magától.a lúzerekkel is mindig beszélgettem, és ha kellett segítettem mindenkinek, így szovesen segített mindenki nekem is. Pl ´nekem soha nem volt egy legjobb az osztályba, de volt 3 nagyon jó barátnöm és mind a 3-an másik bandábol voltak. ha osztálykiránduásra mentünk hygtam engem válasszanak szoba társnak és elöfordult hogy egyböl mindneki párokba verödött és egyedül maradtam, de akkor 2-3 pár is egyböl oda jött hogy szivesen osztozik velem.

szerintem mivel tök új leszel egyszerüen tedd a dolgod, és ha kérdeznek válaszolj normálisan ne tedd magadat. ha érdekel valami akkor szólj bele a beszélgetésekbe, de tuti lesz sok aki egyböl érdeklödik.

2010. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves legyel de nagyon termeszetes is! Ne majomkodjal, es legyel erdeklodo.
2010. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. febr. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!