Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rossz kapcsolatba...

Ha egy rossz kapcsolatba becsúszik egy baba, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Ha két ember érzi, hogy nem megy ez. Nem bántják egymást, de nem egymásnak vannak teremtve. (Tudom, ha nem jó a kapcsoalt szakítani kell, de manapság hányan vannak, akik nem szánják rá magukat azonnal a szakítsára, amint érzik, hogy nem ennek jó vége. Mindenki reménykedik, majd más lesz, majd... aztán jön a baba és rájön, hogy csapdába esett...)

Szerintetek mi a megoldás, ha ilyenkor jön a baba. Fogat összeszorítani, együtt maradni, majd lesz valahogy.

Szakítani és külön nevelni a gyereket. Vagy elvetetni.


A kérdés jelenleg fiktív, de sok véleményt hallok, kiváncsi vagyok a ti álláspontotkra.


2015. máj. 12. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Piszkosul le leszek pontozva, de el kell vetetni.
2015. máj. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Osztom az első véleményét. Együtt maradni csak a gyerek miatt nem lehet és nem is szabad, rossz kapcsolatba szülni szintúgy. Egyedül ha meg van a megfelelő háttér vállalható, de ha még fiatal az illető pár szempontjából nehezebb gyerekkel.
2015. máj. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell beszélni.


A baba miatt együttmaradni nem okos dolog, mert ezzel csak eltolják idöben a problémát, ugyanis ettöl a kapcsoalt nem fog megjavulni.


Ha úgy érzi mindkét fél, hogy szeretné a gyereket, és képesek szülöként normálisan együttmüködni, akkor nincs akadálya a gyereknek, ebben az esetben az egyik fél külön él a gyerekkel, a másik meg besegít.


De ha egyik vagy mindkét fél képtelen emberi módon állni a másikhoz, vagy valamelyik egész határozottan nem akar gyereket, akkor jobb megoldás elvetetni.


Egy gyereket úgy megszülni, hogy se nem lesz megfelelö családi környezet, sem anyagilag nem megoldható a normális ellátása, és emiatt mindenbn hiányt fog szenvedni, sokkal nagyobb baj, mint elevetetni és ezzel megelözni, hogy boldogtalan, nem szeretett, pszichikailag sérült valaki legyen belöle.

2015. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem a mai MO-n eleg nagy negativ hendikeppel indul az elet ha valaki egyedul kenytelen gyereket nevelni, a gyereknek sem art ha nem csonka csaladban no fel.

Ha viszont rendelkezesre all olyan anyagi hatter, csaladi segitseg hogy 1 szulo is vallalni tudja a gyereket akkor akar meg is tarthatja, szerintem egyutt maradni egy rossz kapcsolatban a legnagyobb baromsag.

2015. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
abortusz
2015. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

életkortól függ, anyagi helyzettől hogy egyedül is tudja e nevelni az anya

mi a kapcsolat baja? terápia akármi?

ha nem lehet megmenteni és egyedül nem tudja egyik se nevelni, akkor el kell vetetni

2015. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%

Eleve ott a problema hogy valaki hisz abban hogy ket ember egymasnak van teremtve vagy hogy lelkitarsak.

Ez butasag mese a regenyirok talatak ki nem letezik.

Ami van ket gyarlo tokeletlen ember akinek ossze kell szokni es egymast elfogadni.

Ha ez sikerul es sok sok vita es kompromisszum lesz az ara akkor lesz egy jo hazassag.

Ha nem sikerul akkor marad a tarskereses egyik kapcsolatbol ki masikba be hatha a masik jobban megfelel az elvarasoknak az alomkepeknek.

Aztan eltelik sok sok ev es az alomkep megkopig alabb ad az ember es talan akkor osszejon egy jo kapcsolat de nem azert mert az uj par olyan szuper hanem azert mert az ember valtozik es enged az elvarasaibol.

Szerintem tegeytek mukodove a kapcsolatot jobbat szebbet ugysem talalsz mindig lesz valami hiba az aktualis paroddal.

2015. máj. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudok ilyet elképzelni, én eleve nem szexelek rossz kapcsolatban csak olyan esetben feküdtem le valakivel, ha vállalni tudtam volna vele a gyereket is.
2015. máj. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es,szerintem teljesen igazad van,mindent leírtál.
2015. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
1-essel egyetértek
2015. máj. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!