Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kéne valamit tennem, ha...

Kéne valamit tennem, ha ilyeneket ír?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel munka kapcsolatban vagyok.Mindig csak munka ügyben beszélünk.Személyesen még soha nem találkoztunk.E mailben,és telefonon beszéljük meg a teendőket.

De ő az e mailjei végén mindig ilyeneket ír,hogy puszi,drága,meg ilyenek.

Már gondoltam ré,hogy rákérdezek.De a szobában nem vagyok egyedül.Egyikőnket sen akaom kellenetlen helyzetbe hozni.E mailben meg olyan hülyén jönne ki ilyet kérdezni.Szerintem...

(igazából nem így akaratm kiírni,de így engedte....)


2010. febr. 23. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy csak kedves akar lenni veled,én a helyedben rakérdeznék!En egyszer munkaugyben beszéltem egy férfival,nem is tudom ki,mi és egész ido alatt azt mondta nekem igy,ugy draga!Ezzel fejezte ki a kedvességét,segitokészségét,gondolom én:)!Viszont,ha te mindig kapcsolatban vagy vele,akkor nyugodtan kérdezzél ra!
2010. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha zavar akkor szólj neki hogy fogja vissza magát( emailben is meg lehet ám írni)
2010. febr. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet h ilyen a stílusa, mindenkivel ilyen közvetlen....ha érdekel a pasi, akkor belemehetsz a játékba, ha nem akkor meg had irogasson
2010. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül is,jól esik.

Én már megnéztem iwiw-en.Jóval fiatalabb mint én.

2010. febr. 23. 12:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mindenkivel ilyen, így akar kedveskedni. Én nő vagyok, mégis akár ismeretlen férfiaknak, akivel munka során találkozom, szoktam ilyeneket mondani, hogy drágám, ha okvetetlenkedik mondjuk :) Általában beválik, és megadja magát :) De nem kikezdeni akarok vele, csak valami közvetlenebb hangot akarok megütni. Semmi nincs benne.


31/N

2010. febr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!