Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Nagyon gondolkod...

Mit tehetnek? Nagyon gondolkodoba estem.

Figyelt kérdés

16/ lany vagyok iden toltom a 17-et es arrol van szo hogy anyukam mindent megtilt nekem,ha neki nincs parja akkor ha nekem van mindig kritizalja es nem enged el vele sehova es ki sem mehetek...eleg sokat szoktam segiteni itthon,jegyeim is kozepesek es eros az osztalyunk(tanulasba),szoval nincs miert panaszkodni ram,de o mindig kirtizal es arra gondoltam hogy elkoltozok apukamhoz.Ti mit tanacsoltok?anyukam mindig csunya szavakat mond megsert,ott bant ahol faj,ha valami nem tetszik neki akkor megtiltja azt amit en szeretnek.

Peldaul:ha en nem sepregetek ki vagy valamiben mas a velemenyem akkor,azt mondja:"Ha haza jon a baratod kulfoldrol ne is almodj arrol hogy kimesz vele valahova"

Milyen anya az ilyen,hogy megtilt szinte mindent?:(Jah es azt is hozza teszem,hogy a parom nem rossz fiu,o 24 eves,de nem a korral van baj,mert ezt mar megkerdeztem anyutol...


2010. febr. 20. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha pont jó kedve van kedvesen kérd meg,hogy halgasson meg

és mond el neki mi bánt.

Jót fog tenni neked is és neki is.

De ne úgy kezd,hogy elköltözöl.Ezt csak ha tényleg nincs más megoldás mond neki.

2010. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
en mar probaltam de nem er semmit:(
2010. febr. 20. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
gondolom rossz a a lelkednek,de értsdd meg hogy jól jőn az még neked hogy szigorúbban fog...ma még szidod,de egyszer még belül megkőszőnőd neki.Ettől függetlenül énis azt mondom kőssetek kompromisszumot,mindenből az arany kőzépút a megfelelő.De én se engedném külfőldre a 16-17 éves lányomat meg ilyesmi..
2010. febr. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel apudat,h beszéljen vele, vagy nagynéni,nagybácsi,nagyszülőket...
2010. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

en annyiszor probaltam mar szepen:(meg minden...de nem lehet,o nem ert meg engem:(Miert kell o engem lekurv@zzon(a sajat anyam)amikor semmi oka nincs ra?miert baj az ,hogy 16 evesen van baratom?:(miert ne lehetne?:(

idezem anyumat "Jo hogy k@nit tudsz tartani",milyen hozza allas ez?:(

2010. febr. 20. 10:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Elég nehéz ezt elhinni 16 évesen, de tényleg kell ilyenkor némi anyai szigor. Utólag meg fogod még neki köszönni, csak erre még most nem jöttél rá. Jó pár év múlva máshogyan látod majd a dolgokat. Én is háborúztam a szülői szigor ellen, most már utólag visszagondolva hálás vagyok a szüleimnek. Na azért anniyra lázadó kamasz nem voltam, de el kellett telni pár évnek mire rájöttem. Saját példából mondom én is. Az hogy külföldre kiutazz ennyi idősen, jogosan tiltja meg. Én sem engedném meg a lányomnak. 28N
2010. febr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de nem most szeretnek:(hanem nyari vakacioba akarok kimenni es sulira meg haza jonni,felre ertetek:(+en 1evben ha haromszor voltam bulizni akkor sem egesz vegig:(es mindig itthon kell ujjek:(ha hazajon a baratom akkor nem akar kiengedni anyu vele a faluba meg ilyesmi nem most akarok vele kimenni kulfoldre:(
2010. febr. 20. 10:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem még ez a kiutazás ennyi idősen nyári vakációnak is meredek. Nyárra sem leszel idősebb. Nyári vakáció címen külföldre utazni? Hát elvárás az van nem mondom. Lehet addigra már együtt sem lesztek, tiniszerelem. Ha édesanyád egy kicsit ráér, próbáld vele komolyabban megbeszélni a problémát. Nem kell a költözéssel kezdeni, tisztázd vele hogy miért ilyen veled.
2010. febr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
Vegyétek már észre, hogy ez nem anyai szigor, hanem utálja az anyja! Milyen anya az aki lek*rvázza a saját lányát?
2010. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10:45...hát te nem vagy normális....
2010. febr. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!